Gramy razem! Radex-Stal przedłużył umowę sponsorską z Polonią

Kolejna bytomska firma będzie wspierała Polonię Bytom w nadchodzących rozgrywkach! Radex-Stal prolongował umowę z bytomskim Klubem, utrzymując status Sponsora Dnia Meczowego posiadany od września 2020 roku.

Firma Radex-Stal Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem wyrobów płaskich, będąc jednym z największych producentów i dystrybutorów produktów z blach powlekanych. Specjalizuje się w produkcji kształtowników, arkuszy, taśm i elementów giętych. Asortyment firmy oferowany jest do sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą (Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Ukraina, Mołdawia).

Od początku funkcjonowania na rynku, firma konsekwentnie dąży do jak najlepszych rozwiązań, systematycznie rozwija i unowocześnia park maszynowy oraz poszerza asortyment. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z największymi producentami stali, nieustanne doskonalenie i dbałość o jakość produktów i serwisu, pozwalają cieszyć się zaufaniem i sympatią coraz większego grona zadowolonych klientów. Radex – Stal swoje biuro i zakład produkcyjny ma zlokalizowany przy ul. Bernardyńskiej 1 w Bytomiu. 

Firma Radex-Stal współpracuje z nami od września 2020 roku i prolongata umowy na kolejne rozgrywki, to dla nas dowód zaufania, na które pracujemy każdego dnia. To kolejny przedsiębiorca z Bytomia, który swoim wsparciem dokłada ,,ciegiełkę” do odbudowy naszego Klubu – powiedział tuż po podpisaniu umowy Rafał Rymarz, Marketing Manager spółki Bytomski Sport Polonia Bytom.

Efekty naszej współpracy zobaczycie m.in. na rękawach koszulek meczowych, podczas bloków reklamowych w transmisjach spotkań domowych oraz w komunikacji social media.

Dziękujemy za zaufanie! 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę