Gramy razem! Termo Garbacki sponsorem Polonii w nowym sezonie

Czas na dobre wieści z zakresu współpracy biznesowej. Firma budowlana Termo Garbacki prolongowała umowę ze spółką i została sponsorem Polonii Bytom w sezonie 2022/2023!

Termo Garbacki to firma prężnie działająca na rynku śląskim, w branży budowlanej oraz remontowej. Firma specjalizuje się w modernizacji i termomodernizacji budynków oraz remontach obiektów zabytkowych. Doświadczenie i możliwości nowego Sponsora umożliwiają obsługę kilku placów budowy jednocześnie. Wszystkie inwestycje budowlane realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

– Za nami owocny rok wspólnych działań. Prolongata umowy o kolejny sezon, to dla nas najlepszy dowód zaufania z ramienia naszego Partnera Biznesowego. Cieszymy się z dalszej współpracy i zabieramy się do realizacji wspólnych pomysłów – powiedział tuż po podpisaniu umowy Rafał Rymarz, Marketing Manager Spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

Współpraca na sezon 2022/2023 zachowuje wszystkie działania znane z poprzedniego sezonu, w tym min.:  wspólne treści w social mediach, bandy reklamowe w dniu meczu oraz reklamę na odwrocie koszulek meczowych. Po więcej informacji na temat  sponsora Polonii Bytom, zapraszamy na stronę:

http://termo-garbacki.com.pl/ 

Kolejne dobre wieści już niebawem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę