Informacje organizacyjne dla kibiców przed inauguracją sezonu

Już w sobotę o 18:00 na stadionie przy ul. Frycza-Modrzewskiego drużyna Polonii podejmie Foto-Higienę Gać w ramach pierwszej kolejki sezonu III grupy trzeciej ligi. Przedstawiamy informacje dla Kibiców.

Informujemy, że w piątek między godzinami 18:00 a 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6 prowadzona będzie przedsprzedaż karnetów na rundę jesienną, a także przedsprzedaż biletów na sobotni mecz z Foto-Higieną.

Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona też będzie w dniu meczu w kasie stadionu Szombierek (przy ul. Frycza-Modrzewskiego, od strony Hali na Skarpie). Kasy uruchomimy dla Was o godz. 16:00, czyli na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Przypominamy, że karnety sprzedawane są na jedynie na trybunę krytą, czyli sektor kibicowski, na którym prowadzony jest zorganizowany doping dla Niebiesko-Czerwonych. Bilety będziemy sprzedawać na sektor kibicowski, a także sektor rodzinny, ale zaznaczamy, iż przy bramie wejściowej na sektor rodzinny nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Czynna będzie jedynie kasa od ul. Frycza-Modrzewskiego.

Posiadacze karnetów na rundę jesienną otrzymają pierwszeństwo nie tylko na zakup karnetu na rundę wiosenną, na którą przypadać będzie zasadnicza część obchodów 100-lecia naszego Klubu, ale też na zakup limitowanych gadżetów z okazji tego pięknego jubileuszu. Wydanie tychże gadżetów planowane jest orientacyjnie na przełom 2019 i 2020 roku.

Ceny karnetów to 79 zł (ulgowy) i 109 zł (normalny). Ceny biletów to 10 zł (ulgowy na sektor kibicowski albo sektor rodzinny) i 15 zł (normalny na sektor kibicowski albo sektor rodzinny).

Bilety ulgowe – podobnie jak karnety – przysługują dzieciom od 13. do 18. roku życia, kobietom oraz seniorom powyżej 60 lat. Płatność – zarówno w stadionowej kasie, jak i Stowarzyszeniu Kibiców – wyłącznie gotówką. Za niedogodności przepraszamy.

Przypominamy też wszystkim tym Kibicom, którzy nie będą mogli w sobotę stawić się na meczu – albo którym skomplikowaliśmy plany późną informacją o zmianie terminu z niedzielnego na sobotni – że telewizja internetowa Śląskie.TV tym razem nie przeprowadzi transmisji w formule PPV, a na życzenie klubu będzie ona darmowa.

Do zobaczenia na trybunach. Cała Wiara zawsze razem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920