Informacje organizacyjne przed sparingiem z Ruchem Chorzów

W środę przyjdzie drużynie Polonii Bytom rozegrać swój drugi mecz kontrolny podczas zimowego okresu przygotowawczego. Tym razem na obiekt przy ul. Piłkarskiej zawita zespół Ruchu Chorzów, a dla osób chcących zobaczyć mecz dwóch śląskich drużyn na żywo przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji.

Informacje organizacyjne przed sparingiem z Ruchem Chorzów:

  • Gra kontrolna zaplanowana została na środę 17 stycznia na godzinę 11:30. Z uwagi na zapowiadane na dzisiejszą noc oraz jutrzejszy poranek opady śniegu, godzina rozpoczęcia meczu może nieznacznie ulec zmianie.
  • Osobom wybierającym się na mecz sugerujemy skorzystanie z parkingów ogólnodostępnych przy ul. Olimpijskiej. Wjazd na obiekt przy ul. Piłkarskiej nie będzie możliwy.
  • Dla sympatyków obu drużyn otwarta zostanie kryta trybuna B, a wstęp na nią będzie darmowy.
  • Przedstawicieli mediów (FOTO) informujemy, iż w przypadku chęci wstępu na płytę boiska, konieczne jest posiadanie własnej kamizelki. W dniu meczu koszulki nie będą przez pracowników klubu wydawane.
  • Dla osób, które nie będą mogły pojawić się na meczu, przygotowaliśmy darmową transmisję live z tego spotkania za pośrednictwem kanału PBTV na platformie YouTube.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę