Jacek Wuwer 2023!

Kolejnym zawodnikiem przed startem nowego sezonu, który prolongował umowę z Polonią Bytom, jest 24-letni pomocnik Jacek Wuwer. 

Pomocnik, który przyszedł do Polonii Bytom przed sezonem 2020/2021, podpisał nowy kontrakt do 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy i gry zawodników naszej kadry na pozycji numer 6. Dlatego bez chwili zastanowienia, zarówno z naszej, jak i ze strony Jacka, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu współpracy. Jestem przekonany, że gdy tylko zdrowie Jackowi na to pozwoli, to najbliższy sezon będzie najlepszym w jego przygodzie z piłką i pokaże, że ma wiele do udowodnienia – przyznał Tomasz Stefankiewicz, Dyrektor Sportowy Polonii Bytom, tuż po podpisaniu przez Jacka nowej umowy.

Jacek Wuwer dotychczas rozegrał dla Polonii Bytom 48 spotkań ligowych oraz 3 pucharowe. W minionych rozgrywkach ligowych, na boisku pojawiał się 22 razy, z czego 13 rozpoczynał w wyjściowym składzie, notując 1 trafienie.

Bardzo się cieszę, że podpisałem nowy kontrakt . Polonia to uznana marka, klub jest bardzo dobrze poukładany, ma plan na przyszłość oraz posiada konkretne cele i aspiracje. Mam nadzieję,  że następny sezon będzie już nasz i dostarczymy kibicom dużo radości – przyznał podczas podpisu Jacek Wuwer. 

Naszemu zawodnikowi życzymy zatem zdrowia i samych udanych występów w niebiesko-czerwonym trykocie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę