Jarosław Czernysz sprawdzany przez kluby z I i II ligi

20-letni Jarosław Czernysz ostatnie pół roku spędzone w niebiesko-czerwonych barwach może zaliczyć do udanych. Wywodzący się z klubowej akademii zawodnik zwrócił na siebie uwagę klubów z I i II ligi, które postanowiły zaprosić skrzydłowego “Królowej Śląska” na testy sportowe. 

 

Tuż po zakończeniu rundy jesiennej rozgrywek III ligi nasz zawodnik zaproszony został na kilkudniowe testy motoryczne do występującego w II lidze GKS-u Katowice, który ponowił zaproszenie na początku roku, natomiast w tej chwili Jarosław Czernysz rozpoczął tygodniowy okres testów w klubie I ligi – Odrze Opole, której trenerem został doskonale znany w Bytomiu Dietmar Brehmer.

 

 

 

Kamil Rakoczy:

“Ustaliliśmy zgodnie z Prezesem, a także Dyrektorem sportowym, że jednym z nadrzędnych celów Polonii Bytom na dzisiaj jest promocja naszych zawodników, a co za tym idzie umożliwienie im szansy zaistnienia na szczeblu centralny. Cieszy nas zainteresowanie klubów z I i II ligi Jarkiem, ponieważ to pokazuje, że w Bytomiu potrafimy kształcić młodzież, a także stwarzać odpowiednie warunki do rozwoju. Jarek najbliższy tydzień spędzi w Opolu, a następnie przekonamy się, czy pozostanie wiosną w Bytomiu, czy też trafi do Opola.”

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę