Kamil Solik oraz Maciej Borycka w Polonii Bytom!

Do naszego pierwszego ligowego spotkania w ramach rozgrywek Haiz IV ligi w sezonie 2018/19 pozostały zaledwie godziny. Jutro rywalem niebiesko-czerwonych będą Zieloni Żarki. W spotkaniu wystąpić będzie mogła dwójka nowych zawodnik, która zamieniła Piast Gliwice na Polonię Bytom. Kamil Solik oraz Maciej Borycka, bo o nich mowa, będą w najbliższym czasie reprezentować barwy dwukrotnego Mistrza Polski.

Maciej Borycka, jak i Kamil Solik z naszą drużyną trenują od początku okresu przygotowawczego, jednak dopiero dzisiaj po ustaleniu szczegółów z Piastem Gliwice zostali zarejestrowani jako nowi zawodnicy naszego klubu.

18-letni Kamil Solik występuje na pozycji bramkarza, a o miejsce w bramce bytomskiej Polonii rywalizować będzie z Patrykiem Królem, a także Maćkiem Wierzbickim.

18 lat ma także drugi ze wspomnianych, nowych nabytków Polonii. Maciej Borycka to środkowy pomocnik, który swoimi występami w spotkaniach sparingowych przekonał do siebie sztab szkoleniowy z trenerem Marcinem Domagałą na czele.

Naszych nowych, młodych zawodników witamy serdecznie w drużynie, jednocześnie liczymy, że wniosą wiele dobrego do gry naszej drużyny!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę