Kolejna gra kontrolna przed nami. Jutro zagramy w Oświęcimiu z Sołą.

Pierwsza gra kontrolna przed rozpoczęciem sezonu 2018/18 Haiz IV ligi już za nami. W ubiegłą sobotę na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 w Bytomiu  niebiesko-czerwoni pokonali 4:0 (3:0) KS „Decor” Bełk. Przyszła pora na kolejne sparingowe przetarcie, które czeka nas już jutro w Oświęcimiu, gdzie zmierzymy się z miejscową III ligową Sołą.

Pierwotnie w planie przygotowawczym naszej drużyny na próżno było szukać jutrzejszego sparingu z Sołą Oświęcim. Trener Marcin Domagała jednak już w pierwszym dniach swojej pracy postanowił, że naszej drużynie potrzebna jest większa ilość gier kontrolnych, w związku z tym naszemu sztabowi szkoleniowemu udało się w ostatniej chwili umówić spotkanie towarzyskie z Sołą Oświęcim. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Przecznej w Oświęcimiu.

Jutrzejsze starcie będzie doskonałą okazją dla przebywających na testach w naszej drużynie zawodników, którzy robią wszystko, aby przekonać do siebie trenera Domagałę. Zapewne więc, w drużynie Polonii ujrzymy ponownie grono zawodników testowanych. Mamy nadzieję, że i tym razem nasza drużyna nie zawiedzie i pokażę się z jak najlepszej strony na tle mocnego 3-ligowego rywala.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę