Komunikat organizacyjny w sprawie wejść na obiekt przy ul. Piłkarskiej.

Inauguracja ligi na nowym obiekcie przy ul. Piłkarskiej 8 za nami. To duże wydarzenie dla społeczności Polonii Bytom, która po ponad 5 latach, ponownie na swoim obiekcie mogła oglądać poczynania seniorów bytomskiego klubu.

Po pierwszym rozegranym meczu otrzymaliśmy od Państwa uwagi, dotyczące przedłużającego się wejścia na trybuny.  Jako klub dokładamy starań, mających na celu usprawnienie procesu wchodzenia na teren obiektu. Poniżej przedstawimy kilka wniosków/porad, które naszym zdaniem usprawnią te działania w przyszłości:

  1. Przypominamy, że w celu wejścia na obiekt, należy posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość znajdującą się na bilecie. Osoby bez ważnego dokumentu tożsamości nie będą wpuszczone na imprezę.
  2. Zlecona została ponowna weryfikacja techniczna sprawności czytników znajdujących się przy bramach do sektorów: A, B, C.
  3. Internetowa sprzedaż biletów na mecz z ŁKS-em II Łódź rozpocznie się już 6 września o godzinie 17:00.  
  4. Wejście na trybuny możliwe będzie na 90 (1,5h) minut przed rozpoczęciem meczu. Zachęcamy do wcześniejszego przybywania na teren obiektu.
  5. W przypadku zakupu biletu online, w celu wejścia na obiekt można posiadać go w wersji mobilnej lub wydrukowanej. Wydrukowanie biletu usprawni przejście przez kołowroty zamontowane przy bramach.
  6. W kasach przed meczem będzie można pobrać duplikat biletu elektronicznego w wersji papierowej.
  7. Korzystając z biletu elektronicznego (telefon) zalecamy maksymalnie rozjaśnić ekran,  na którym znajduje się kod QR i nie powiększać wejściówki, tylko przyłożyć ją na ekranie w rozmiarze rzeczywistym.
  8. Dla osób, które założyły konto w systemie biletowym bilety.poloniabytom.com.pl i nie otrzymały maila aktywacyjnego, utworzona została opcja ,,Nie otrzymałem linku aktywacyjnego” w panelu logowania do systemu. Po wybraniu tej opcji i wpisaniu swojego adresu mailowego, na skrzynce użytkownika pojawi się wiadomość z aktywacją konta.

Jednocześnie oświadczamy, że obiekt przy ul. Piłkarskiej 8 to nowy dom blisko 500 zawodników bytomskiego klubu i stanowczo potępiamy wszelkiego rodzaju akty wandalizmu oraz agresji podczas wejścia na mecz, w tym przemoc słowną i fizyczną, w stosunku do pracowników klubu oraz firm zaangażowanych w organizację spotkania.

Dziękujemy za uwagi przesłane w wiadomościach oraz komentarzach. Stale jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresami kontakt@bspb.pl oraz bilety@bspb.pl.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę