Komunikat w sprawie spotkania I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego ZPN Polonia Bytom – KP Warta Zawiercie.

Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. pragnie poinformować, iż zgodnie z losowaniem par I rundy Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, najbliższym rywalem naszego zespołu w Pucharze Polski będzie KP Warta Zawiercie. Spotkanie rozegrane zostanie jutro tj. 24 kwietnia na płycie głównej stadionu im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2 o godzinie 17:00. Ze względu na stan techniczny obiektu, a także mając na uwadze względy bezpieczeństwa, spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

 

Tuż po ostatecznych rozstrzygnięciach w finale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec, w którym KP Warta Zawiercie pokonała 2:1 zespół Unii Dąbrową Górnicza, Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. sondował możliwość rozegrania spotkania w Zawierciu w roli gości, jednak na takie rozwiązanie nie zgodziła się Komenda Miejska Policji w Zawierciu. Dodatkowo brak dostępności w godzinach popołudniowych obiektu miejskiego przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 (zaplanowane zajęcia dla dzieci i młodzieży) spowodował, że konieczne okazało się rozegranie spotkania na płycie głównej stadionu przy ul. Olimpijskiej 2. Jak wiadomo, obecny stan obiektu im. Edwarda Szymkowiaka nie spełnia niezbędnych wymogów bezpieczeństwa (brak siedzisk, brak wygrodzeń itp.), w związku z czym spotkanie rozegrane zostanie bez udziału publiczności.

 

Pragniemy przeprosić za niedogodności związane z niemożliwością oglądania na żywo podopiecznych trenera Marcina Domagały w spotkaniu pucharowym przeciwko KP Warta Zawiercie, jednocześnie zachęcamy wszystkich kibiców do zapisywania się na wyjazd na sobotnie spotkanie ligowe, w którym nasz zespół zmierzy się z Wartą Zawiercie, będzie to jednak spotkanie w ramach 22 Kolejki Haiz IV ligi. Więcej informacji uzyskają Państwo na stronach Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom, a także w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Kolejowej 6. Na naszym profilu na Facebooku przeprowadzona zostanie oczywiście relacja live z jutrzejszego spotkania pucharowego, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920