Konkurs Stowarzyszenia “Olimp” na rzecz Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom

Jesteśmy zobowiązani podzielić się z naszymi sympatykami informacją na temat ogłoszonego przez Stowarzyszenie “Olimp”, Partnera Polonii Bytom konkursu dotyczącego naszej Akademii Piłkarskiej, w której do wygrania jest kwota 10.000 zł do wydania dla wybranego rocznika naszej młodzieży.

 

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie, wspomagając tym samym naszą Akademię? Zasady są niezwykle proste. Zapisując się do Stowarzyszenia “Olimp”, a także opłacając składkę członkowską, decydujesz na jaki rocznik Akademii przekazujesz swój głos. Im więcej osób zapisze się do Stowarzyszenia, tym większa szansa, że to właśnie wskazany przez Ciebie rocznik może wygrać!

 

Regulamin akcji naszego Partnera znajdziecie: TUTAJ. Więcej na temat działalności Stowarzyszenia “Olimp” przeczytacie natomiast: TUTAJ.

 

 

Stowarzyszenie “Olimp” bardzo aktywnie włącza się do działania na rzecz naszej Akademii. Warto tu wspomnieć o ich czerwcowej akcji, kiedy to ufundowali grupom Akademii Przedszkolaka bluzy sportowe oraz bajki. W imieniu naszych młodych zawodników, raz jeszcze serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

 

www.youtube.com/watch?v=S6VMu_AeXBM&t

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę