Konrad Andrzejczak nowym zawodnikiem Polonii!

Miło nam ogłosić, że od przyszłego sezonu w drużynie Polonii Bytom będzie występował 25-letni skrzydłowy Konrad Andrzejczak, który podpisał z klubem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny.

Andrzejczak od 2009 roku związany był z Zagłębiem Lubin. W „Miedziowych” występował w zespołach młodzieżowych, drugiej drużynie, zdążył także w ich barwach zadebiutować w Ekstraklasie. Jego piłkarskie CV obejmuje takie kluby jak m.in.: GKS Bełchatów, GKS Katowice czy SKRA Częstochowa. W sumie na szczeblu centralnym rozegrał prawie 80 spotkań. Nasz nowy zawodnik ma na swoim koncie też 8 występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Przez ostatnie pół roku reprezentował barwy Stali Brzeg, gdzie zaliczył 12 występów i 4 trafienia.

„Spodobał mi się projekt, który przedstawił mi Trener oraz Dyrektor. Na pewno Polonia to jest duża marka w piłce nożnej. Będę chciał zaprezentować się jak najkorzystniej i pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Spośród zawodników najbliżej znam Michała Płonkę, z którym mieliśmy bardzo dobry kontakt i razem dojeżdżaliśmy na treningi w Rozwoju. On był pierwszą osobą, z którą rozmawiałem o drużynie, trenerach i generalnie o klimacie, jaki tutaj panuje. Jego rekomendacja pomogła mi się przekonać i mam nadzieję, że współpraca będzie przebiegać bardzo dobrze. W zespole na pewno będzie duża rywalizacja, ale nie obawiam się jej nadmiernie. Jestem uniwersalnym zawodnikiem, mogę grać na wielu pozycjach i mam nadzieję, że dam drużynie dużą jakość w ofensywie” – powiedział Konrad Andrzejczak zaraz po podpisaniu kontraktu.

Witamy w Polonii i życzymy samych udanych występów!

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę