Kupiłeś transmisję ze Ślęzą, zobaczysz mecz z Gwarkiem

Po piątkowej porażce, już jutro Polonia Bytom będzie miała szansę na rehabilitację. O godzinie 15:00 przed własną publicznością, podopieczni Kamila Rakoczego zmierzą się w ramach zaległej, drugiej kolejki III ligi, grupy III z Gwarkiem Tarnowskie Góry. 

Od sezonu 2020/2021, ze względu na ograniczoną liczbę widzów na stadionie przy ul. Frycza Modrzewskiego, Klub zdecydował o transmitowaniu każdego meczu domowego Polonii Bytom. Mając na uwadze jak wielu kibiców Polonii Bytom nie może być z nami podczas gier Niebiesko-Czerwonych, dokładamy wszelkich starań, by transmisje spotkań pozwalały poczuć atmosferę meczu i dać radość z obrazu gry.

W związku z problemami technicznymi podczas meczu ze Ślęzą Wrocław, wynikającymi głównie z przyczyn infrastrukturalno-technicznych, wraz z firmą odpowiadającą za przekaz live spotkań bytomskiego zespołu informujemy, że osoby, które wykupiły transmisję na mecz ze Ślęzą Wrocław, rozegrany 9.10.2020 roku, będą miały odblokowany dostęp do meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry w dniu 14.10.2020 i obejrzą mecz w systemie otwartym. 

Pozostałe osoby, które chcą dopingować Polonię Bytom w zaległym spotkaniu 2. kolejki rozgrywek III ligi, mogą kupić transmisję w systemie pay per view pod poniższym linkiem:

Transmisja Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry 

Koszt dostępu to jedynie 10zł.

Wszelkie zapytania,  informacje oraz ewentualne trudności dotyczące darmowego dostępu do meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry, prosimy kierować na adres mailowy: marketing@bspb.pl, wpisując nazwę konta z TV Com w tytule wiadomości.

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z ostatnim meczem i mamy nadzieję, że rozwojowy projekt transmisji  meczów Polonii Bytom, będzie dostarczał w przyszłości jedynie pozytywnych i sportowych emocji.

Liczymy na Wasze wsparcie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę