Łukasz Piontek wypożyczony do Gwarka Tarnowskie Góry

Łukasz Piontek na zasadzie transferu czasowego rundę wiosenną spędzi w trzecioligowym Gwarku Tarnowskie Góry. Wychowanek Polonii Bytom udaje się na wypożyczenie w poszukiwaniu większej ilości minut spędzonych na placu gry.

Utalentowanego osiemnastolatka w tym sezonie czterokrotnie oglądaliśmy na boiskach 2. ligi, gdzie spędził do tej pory 180 minut. Młody pomocnik zaliczył jesienią także pięć spotkań w drużynie Juniora Starszego Polonii Bytom oraz dwukrotnie reprezentował zespół rezerw Królowej Śląska. W rozgrywkach bytomskiej A-klasy zanotował on dwa trafienia, a co ciekawe, sytuacja ta miała miejsce w spotkaniu z drugim zespołem nowego klubu Łukasza, który zakończył się wysokim zwycięstwem Polonistów. Teraz czas na to, aby młody zawodnik pokazał się z jak najlepszej strony w zespole z niższej klasy rozgrywkowej, odgrywając tam jednak ważną rolę w środku pola tarnogórskiego klubu.

Będziemy z pewnością z zaciekawieniem przyglądać się występom Łukasza w klubie z Tarnowskich Gór podczas najbliższych miesięcy. Popularnemu Pionie życzymy samych udanych występów na boiskach 3. ligi, a w Polonii widzimy się ponownie latem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920