Magiczne miejsce na mapie Bytomia. Day SPA Leśne RuNo to relaks i chwile wytchnienia

Niezwykłe jest to, jak Day SPA Leśne RuNo i kosmetyki RuNo pozwalają oderwać się od zwykłej rzeczywistości i miejskiego zgiełku. To jak przejście w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego. Tak możemy się poczuć w domu, stosując pielęgnację, lub po prostu odwiedzając Leśne RuNo przy ulicy Orląt Lwowskich 7A/12B w Bytomiu.

 

Wejście do kamienicy przy ulicy Orląt Lwowskich 7 nie zapowiada jeszcze ogromnej niespodzianki, która na nas czeka w podwórzu. Wchodząc po kilku schodach i otwierając drzwi do Leśne RuNo Day SPA, wkraczamy w inny wymiar, do miejsca pięknego i magicznego, choć jeszcze niedawno straszył tu pustostan.

Wyszarpanie kilku minut z codziennej pogoni może zmienić wiele – według tej filozofii funkcjonuje Leśne RuNo Day SPA. Ciągle się gdzieś spieszymy, zwykle na nic nie mamy czasu – zawsze kosztem siebie. Wizyta w RuNo może zapewnić chwilę zapomnienia z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie relaksującej zieleni, klimat pełen bujnej roślinności, wyciszający fiolet ścian i drewniane dodatki przywołujące na myśl wdzięczność lasu, sprawiają, że można poczuć się lepiej niż na wakacyjnym wypoczynku wśród natury.

Leśne RuNo, czyli miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji.

Leśne RuNo i  nasze kosmetyki RuNo Cosmetics powstały z marzeń i wiary, że nawet najgorsze rzeczy, które nas spotykają, można zamienić w dobro. Najdziwniejsze jest to, że udało mi się spełnić to marzenie – uśmiecha się Marzena Łukowska-Chmiel.

Jeżeli Bytom z czymś się dotąd kojarzył, to raczej z przemysłem ciężkim i ewentualnie męską modą, ale na pewno nie z branżą beauty. Właścicielka marki RuNo Cosmetics przekonuje, że najwyższy czas to zmienić. Marzena Łukowska-Chmiel – która prowadzi w Bytomiu salon SPA Leśne RuNo – wierzy, że świadoma pielęgnacja to przyszłość. Dlatego stworzyła także markę naturalnych kosmetyków premium, o starannie wyselekcjonowanym i bogatym składzie, i jest przekonana, że jej produkty będą pierwszym wyborem dla coraz szerszego grona odbiorców.

– W ofercie są kremy, toniki, serum do twarzy oraz mydła. Ważna jest dla nas ekologia i jakość składów, stawiamy na innowacyjne i skuteczne składniki aktywne, a nasze produkty są naturalne, zamknięte w ekologicznych, szklanych opakowaniach – przekonuje Pani Marzena.

 

Postawiła sobie proste zadanie – stworzyć nowe miejsce z zupełnie nowym podejściem do naturalnych kosmetyków oraz pielęgnacji. Wszystko w oparciu o naturalne procesy fizjologiczne, wspierane wiedzą, odpowiednimi składnikami oraz technologią bazującą na nowoczesnej aparaturze i metodach godnych odnowy biologicznej XXI wieku.

Obecnie Leśne RuNo specjalizuje się w zabiegach z zakresu wellness i w kosmetyce. W ofercie salonu znajduje się pełen wachlarz zabiegów na twarz, ciało oraz masaży relaksacyjnych, a także zabiegów zdrowotnych. Salon oferuje także zabiegi dla przyszłych mam, a nawet możliwość organizacji wieczoru panieńskiego.

 

Leśne RuNo to poniekąd odpowiedź na zmieniająca się pocovidową rzeczywistość. – Widzieliśmy, jak bardzo się zmieniają realia i że musimy wyjść temu naprzeciw – opowiada Marzena Łukowska. – Dlatego oprócz masażów i zabiegów kosmetycznych wprowadziliśmy dwie nowe usługi wzmacniające odporność, czyli tlenoterapię i krioterapię, a także własną markę kosmetyków naturalnych RuNo Cosmetics. Ponadto chcemy też wspierać bytomskich sportowców, udostępniając im gabinety.

 

Leśno RuNo, czyli profesjonalni specjaliści, ekologia i komfort.

Jej zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i uczestniczą w szkoleniach i pokazach.

– Podczas wykonywania zabiegów dbamy o komfortową atmosferę, aby każdy zabieg był relaksujący i odprężający. Służymy też fachową poradą i pomagamy dobrać zabiegi tak, aby efekty i metody jego wykonywania spełniały oczekiwania naszych klientów – zapewnia Pani Marzena.

Leśne RuNo to magiczne miejsce, w którym można zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i wygląd, a przy tym odetchnąć od miejskiego zgiełku.

 

Leśne RuNo oferuje miedzy innymi:

– Masaże
– Zabiegi odnowy biologicznej
– Zabiegi medycyny kosmetycznej
– Krioterapię
– Tlenoterapię

Leśne RuNo Day SPA Bytom
ul. Orląt Lwowskich 7A/12B
Kontakt i rezerwacja – tel. 510 191 909
E-mail: hello@lesneruno.com
https://lesneruno.com/

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę