Mecz z Foto-Higieną w sobotę!

Informujemy, że zmianie uległ termin meczu Polonia Bytom – Foto-Higiena Gać. Sezon III grupy trzeciej ligi zainaugurujemy w sobotę, 3 sierpnia, o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Frycza-Modrzewskiego. 

Pierwotnym terminem spotkania Polonia – Foto-Higiena była niedziela, 4 sierpnia, godz. 17:00. Uległ on jednak zmianie, czego głównym powodem jest etap kolarskiego wyścigu „Tour de Pologne”, który w niedzielę odbywać się będzie w naszym mieście. Z tego względu wyłączonych z użytkowania będzie wiele bytomskich ulic. Mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, w uzgodnieniu z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, biorącym czynny udział w organizacji i zabezpieczeniu etapu „TdP”, zapadła decyzja, że zasadnym rozwiązaniem będzie przełożenie spotkania z Foto-Higieną na sobotę.

Do samego końca prowadziliśmy działania, by mecz odbył się we wcześniej przez nas założonym, czyli niedzielnym terminie. W grę wchodziły różne warianty. Ten, na który się zdecydowaliśmy, czyli przesunięcie spotkania na sobotę, jest najbardziej optymalny. Zapraszamy na Frycza-Modrzewskiego i niezmiennie zachęcamy do kupna karnetów na rundę jesienną – mówi Sławomir Kamiński, prezes spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.

Sprzedaż karnetów (79 i 109 zł) trwa w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom przy ul. Kolejowej 6. Czekać na Was będziemy w środę 31 lipca i w piątek 2 sierpnia między godzinami 18:00 a 20:00. Szczegóły – TUTAJ. Kasy biletowe na stadionie w Szombierkach zostaną otwarte z kolei na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu z Foto-Higieną, czyli o 16:00. Ceny biletów to 10 i 15 zł. Przedstawicielom mediów przypominamy o trwającym do piątku (15:00) procesie akredytacji (więcej TUTAJ).

Mamy też dobrą wiadomość: w ramach rekompensaty za późną zmianę terminu klub ustalił z internetową telewizją Śląskie.TV, że transmisja sobotniego meczu Polonia – Foto-Higiena będzie dostępna za darmo, a nie w formule pay-per-view. Tę alternatywę adresujemy dla nieobecnych oraz tych, którym skomplikowaliśmy weekendowe plany – wszystkich pozostałych Kibiców zapraszamy na trybuny!

Sobota, 3 sierpnia, godz. 18:00, stadion przy Frycza-Modrzewskiego. Do zobaczenia. Cała Wiara zawsze razem!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę