Michał Bedronka oraz Dominik Budzik przedłużają kontrakty z Polonią!

Znów dobre wiadomości na temat zawodników, którzy spędzą z nami sezon 2022/2023. Kolejnymi zawodnikami, którzy przedłużyli swoje kontrakty z klubem dwukrotnego mistrza Polski są obrońcy: Michał Bedronka oraz Dominik Budzik.

 

Obaj nasi doświadczeni zawodnicy złożyli swoje podpisy pod nowymi umowami na kolejny sezon. Dla urodzonego w Raciborzu 29-letniego Michała Bedronki będzie to czwarty sezon gry w niebiesko-czerwonych barwach. Stoper w minionych rozgrywkach pojawił się na placu gry 29 razy, trzykrotnie wpisując się na listę strzelców. Również ważnym elementem wyjściowego składu Polonii Bytom w sezonie 2021/2022 był Dominik Budzik. 25-letni wychowanek Carbo Gliwice spędzi w zespole Królowej Śląska piąty sezon. Po wyleczeniu kontuzji z rundy jesiennej, boczny obrońca był już do dyspozycji sztabu szkoleniowego Polonii, zaliczając w zeszłym sezonie 24 występy ligowe. Podsumowując kolejne dwa, ważne ogniwa Polonii Bytom pozostają w drużynie na kolejny sezon.

 

– Cieszę się, że zostaję na następny rok w Polonii. Mamy kibicom coś do udowodnienia za ostatni sezon i zrobię wszystko, aby co mecz swoją grą dawać im oraz sobie powody do satysfakcji. Jestem zadowolony również z tego, że będę mógł przez kolejny rok dzielić szatnię z drużyną, gdyż atmosferę tam panującą nie mogę nazwać inaczej, niż fantastyczna. Mam nadzieję, że to wszystko przełoży się na dobrą grę, która przyniesie za sobą realizację założonych przez siebie celów – powiedział po podpisaniu umowy z Polonią jej obrońca, Michał Bedronka. Swojej radości z przedłużenia umowy nie krył także drugi z naszych dzisiejszych rozmówców, Dominik Budzik: – W Bytomiu czuję się szczęśliwy, więc z radością złożyłem podpis pod nową umową. Polonia to klub z tradycjami oraz bogatą historią. Nie można było o tym zapomnieć przy przedłużeniu umowy. Lubię wyzwania, więc kierowałem się również aspiracjami Klubu, które są w tym sezonie wysokie. Liczę na to, że razem dokonamy to, co sobie założyliśmy na pierwszym spotkaniu.

 

Panowie, cieszymy się niezmiernie, że przedłużamy naszą współpracę o kolejny rok. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze na zielonych murawach w nowym sezonie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę