Michał Płonka na dłużej w Polonii!

Miło nam poinformować, że jeden z kluczowych zawodników rundy wiosennej w naszym zespole Michał Płonka podpisał nowy kontrakt z klubem.

Michał trafił do Polonii zimą tego roku i od razu stał się wiodącą postacią naszej drużyny. W trakcie rundy wiosennej zagrał w 16 spotkaniach i zdobył 4 trafienia. Nowy kontrakt został podpisany na rok z opcją przedłużenia. Nasz pomocnik w nowym sezonie będzie występował z numerem 10.

Krótki komentarz Michała świeżo po podpisaniu nowego kontraktu: „Bardzo się cieszę, że podpisałem nowy kontrakt z Polonią. Byłem w tym klubie przez ostatnie pół roku i moje doświadczenia z pobytu w Bytomiu są bardzo pozytywne. Widać, że klub cały czas się rozwija, konsekwentnie stawia małe kroki do przodu. Jestem zadowolony, że właśnie tutaj będę grał przez co najmniej kolejny rok. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziemy szli w dobrym kierunku. Już wcześniej rozmawiałem z zarządem odnośnie nowego kontraktu. Wiadomo, musiałem sobie dać chwilę na zastanowienie, jednak finalnie nie miałem większych wątpliwości przed złożeniem podpisu.”

Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę