Mistrzowskie rozdanie Superbet – od teraz aż 1500+20 pln na start!

Czas na poważne zmiany w Superbet. Równo rok funkcjonował bonus powitalny 500+50. Od wczoraj do zgarnięcia jest blisko trzykrotnie wyższa kwota, a do tego korzystniejsze warunki obrotu. Mają one skusić do tej pory nieprzekonanych, którzy dołączą do grona fanów aplikacji mobilnej Superbet. Przed Wami Super Start 1500+20 PLN.

Nowa oferta powitalna Superbet składa się teraz z trzech różnych bonusów. Pierwszy to bonus od depozytu 100% do 200 pln. Aż 1300 PLN można zgarnąć w cashbacku, a kolejne 20 PLN instalując aplikację, która zbiera najpochlebniejsze opinie użytkowników, jest stale udoskonalana, zdobywa branżowe nagrody i najkorzystniejsze oceny w badaniach marketingowych.

Na plus zmieniły się także warunki obrotu bonusami. W przypadku bonusu od depozytu wystarczy tylko dwukrotny obrót z minimalnym kursem kuponu 1.8, gdzie zaliczane są także single. Podobne warunki ma cashback, a jego kwota zależna jest od bilansu gry w pierwszym tygodniu po rejestracji. Zgarnięcie 20 PLN jest jeszcze prostsze i wymaga wyłącznie pobrania i zalogowania się w aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu. Tym razem obrót wyłącznie jednokrotny z kursem 1,80, a może być dokonany również singlem.

Superbet to prawdopodobnie najaktywniejszy bukmacher w 2021 roku. Nieustannie ulepszana aplikacja mobilna to sztandarowy produkt marki. Podczas Mistrzostw Europy firma rozdała blisko 3 miliony PLN w bonusach. Superbet jest także liderem polskiego rynku jeśli chodzi o dostarczanie gier free to play. W Super Spin i Super Game można regularnie zdobywać dodatkowe środki na grę bez ponoszenia kosztów. Firma inwestuje także w kolejne projekty sponsoringowe, czy ekskluzywny punkt bukmacherski Superbet Premium Store. Wystarczy wykorzystać w prosty sposób swoją wiedzę sportową i szczęście. Korzystne zmiany w bonusie powitalnym, to kolejny krok do przekonania następnych fanów zakładów sportowych.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę