Szybko, łatwo i przyjemnie. MKS Lędziny – BS Polonia Bytom 1:4 (0:3) 29 kolejka Haiz IV ligi

W 29 kolejce rozgrywek Haiz IV ligi Polonia Bytom grająca na własnym stadionie pokonała MKS Lędziny 4:1. Pierwsza połowa była koncertem w wykonaniu podopiecznych Jacka Trzeciaka. W zaledwie 25 minut bytomianie rozprawili się ze swoimi przeciwnikami. Strzelanie rozpoczął w 12 minucie Hałgas. W 20 minucie kapitalnym uderzeniem z dystansu popisał sie Jarosław Czernysz, podwyższając wynik spotkania. Trzy minuty później było już 3:0. Hałgas trafił drugi raz po zagraniu Czernysza. W drugiej połowie zmiennicy, którzy otrzymali dzisiaj szansę występu nie zawiedli. W 54 minucie co prawda Igram strzelił bramkę dla Lędzin, jednak niebiesko-czerwoni w 80 minucie za sprawą Chrabąszcza ustalili wynik spotkania na 4:1. Przed naszym zespołem ostatnia 30 kolejka Haiz IV ligi, w której zmierzymy się z walczącą o utrzymanie Unią Racibórz.

BS Polonia Bytom:

31. Harkawy Mateusz – 14. Radzewicz Marcin 55′ (8. Chrabąszcz), 30. Radkiewicz Norbert, 29. Buchcik Andrzej 37′ (9. Szal Michał), 24. Czypionka Marcel – 28. Dudek Sebastian, 11. Ignacek Szymon 37′ (27. Skrzypiński Dawid), 22. Kowalczyk Arkadiusz 60′ (16. Lewicki Szymon) – 18. Czernysz Jarosław, 5. Hałgas Krzysztof 70′ (3. Tylec Hubert), 21. Wojtkowiak Szymon.

Zawodnicy rezerwowi: 1. Król Patryk, 3. Tylec Hubert, 4. Stachoń Kacper, 8. Chrabąszcz Michał, 9. Szal Michał, 16. Lewicki Szymon, 27. Skrzypiński Dawid.

Trenerem Polonii jest Jacek Trzeciak.

MKS Lędziny:

1. Kuchta Marcin – 22. Bajor Patryk, 16. Mateja Adam, 21. Piekielny Dawid – 6. Bednarek Grzegorz, 7. Ingram Kamil, 5. Kachel Robert, 13. Kamiński Artur – 15. Śliwa Mateusz (Kpt.), 10. Rzepa Jakub, 9. Turczyński Antoni.

Zawodnicy rezerwowi: 99. Apajewski Dawid, 19. Nawrocki Karol, 77. Ryłko Jakub, 11. Malik Łukasz.

Trenerem drużyny z Lędzin jest Adrian Napierała.