Niedzielny mecz z Górnikiem II Zabrze przełożony

Opady śniegu oraz niskie temperatury sprawiły, iż w nadchodzący weekend większość spotkań poziomu makroregionalnego oraz niższych szczebli rozgrywkowych została odwołana i przełożona na inny termin. Sytuacja ta dotyczy również zaplanowanego na niedzielę 3 kwietnia meczu naszej drużyny z Górnikiem II Zabrze.

 

Obecne warunki atmosferyczne nie pozwolą na rozegranie w niedzielę meczu Polonii Bytom z rezerwami zabrzańskiego Górnika. W związku z tym przedstawiciele zainteresowanych drużyn szybko doszli do porozumienia w sprawie nowego terminu meczu. Przełożone z najbliższej niedzieli spotkanie 22. kolejki rozgrywek III grupy piłkarskiej 3. ligi spotkanie zostanie rozegrane w środę 13 kwietnia o godzinie 17:00. Areną konfrontacji pozostaje obiekt przy ul. Frycza-Modrzewskiego w Bytomiu-Szombierkach.

 

Zakupione w przedsprzedaży bilety na mecz z Górnikiem II Zabrze zachowują ważność. W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu ze Spółką Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. pod numerem telefonu (32) 288-08-88.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę