Nowe wnioski akredytacyjne!

Biuro Prasowe Klubu Sportowego ,,Polonia” Bytom S.A. informuje o możliwości składania wniosków akredytacyjnych na mecze Polonii Bytom odbywające się w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej 2.

Klub Sportowy ,,Polonia” Bytom S.A. przygotował do Państwa dyspozycji centralnie zlokalizowaną trybunę prasową z 50 miejscami siedzącymi, wyposażonymi w pulpity z dostępem do zasilania oraz siecią bezprzewodową Wi-Fi.

Informujemy, że K.S. ,,Polonia” Bytom S.A. akceptować będzie jedynie formularze akredytacyjne opracowane przez Biuro Prasowe.

POBIERZ WNIOSEK O AKREDYTACJĘ

Akredytacje Stałe:
Wypełnione wnioski akredytacyjne na rundę jesienną, prosimy przesyłać na adres: k.mitura@bytomskisport.com

Akredytacje Jednorazowe:
Wnioski akredytacyjne jednorazowe, prosimy wysyłać na podany wyżej adres do godziny 15:00 w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym spotkanie. Wnioski przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

W rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 nie będą wystawiane akredytacje na okaziciela.

Regulamin współpracy z przedstawicielami Mediów:

 1. Akredytacje wydawane będą w budynku klubowym, w pokoju numer 5 znajdującym się na parterze budynku.
 2. Wydawanie akredytacji rozpoczyna się na dwie godziny przez meczem.
 3. Na wszystkich meczach Polonii Bytom odbywających się przy ul. Olimpijskiej funkcjonują trzy rodzaje akredytacji:
  a) PRASA
  b) FOTO
  c) TV
 4. Dziennikarze posiadający akredytację PRASA stałą lub jednorazową mają wstęp na lożę prasową, do strefy medialnej oraz na konferencję pomeczową.
 5. Posiadacze akredytacji „TV” zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
  Dziennikarze mają wstęp na murawę tylko w wyznaczone strefy bez możliwości rejestracji wydarzeń boiskowych (oprócz upoważnionych kamerzystów).
 6. Fotoreporterzy posiadający akredytację FOTO stałą lub jednorazową zgłaszają się do budynku klubowego po odbiór kamizelki, który następuje po wpisaniu się na listę. Wydający kamizelki spisuje dane reportera, stąd wymóg posiadania dowodu tożsamości. Kamizelki są ponumerowane. Ich zwrot po zakończeniu meczu następuje w tym samym miejscu.
 7. Fotoreporterzy mają wstęp do wyznaczonych na murawie obszarów, strefy medialnej oraz na konferencję pomeczową.
 8. Organizator zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych akredytacji w przypadku nie stosowania się do powyższego regulaminu.

*Redakcje portali internetowych będą mogły ubiegać się o przyznanie maksymalnie dwóch akredytacji.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę