Obejrzyj mecz z Rakowem w ŚląskieTV!

W sobotę 19 września, Polonia Bytom zagra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa w ramach 9. kolejki rozgrywek II ligi.

Przed podopiecznymi Jacka Trzeciaka niezwykle trudna wyprawa do Częstochowy. Mecz z Rakowem, który w tabeli piastuje miejsce na podium i od początku pokazuje, że celem w bieżących rozgrywkach jest awans do I ligi. Drużyna prowadzona przez Radosława Mroczkowskiego swoją klasę udowodniła w ubiegłym tygodniu, pokonując 2:1 na trudnym terenie innego kandydata do awansu, jakim jest GKS Tychy. Efektem dobrego startu sezonu jest 16 zdobytych punktów i aż 17 strzelonych goli, najwięcej spośród wszystkich drużyn.

Skupiając się na Polonii, niestety patrząc w tabelę, głowa wędruje dużo niżej. Bytomianie nie tak wyobrażali sobie start sezonu i mimo dobrej gry w dłuższych fragmentach spotkań, dzięki swojej nieskuteczności niebiesko-czerwoni plasują się na ostatnim miejscu w stawce, z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Co gorsza, drużyna, która w zeszłym sezonie w III lidze straciła najmniej goli, teraz po stronie minusów ma ich najwięcej bo aż 15.

Wierzymy jednak, że gra w piłkę potrafi się obronić. Polonia potrafi strzelać gole i wygrywać mecze. Liczymy, że w zespole zrodzi się bytomski charakter i w sobotnie popołudnie do Bytomia, cały team wróci z pełną zdobyczą punktową!

Wszystkich sympatyków Polonii zapraszamy na relację na żywo z meczu w Częstochowie w telewizji ŚląskieTV. Relacja, pod poniższym linkiem:

Raków Częstochowa – Polonia Bytom LIVE

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę