Oglądaj wiosenne mecze – to się opłaca!

Z początkiem tygodnia uruchomiliśmy już dostęp do transmisji meczu z Miedzią Legnica, zachęcając jednocześnie do regularnej obecności online podczas wszystkich spotkań bytomskiego zespołu w rundzie wiosennej. 

Polonia Bytom  w rundzie rewanżowej rozegra 9 spotkań w roli gospodarza. Pierwszy mecz już  w najbliższą sobotę 20 marca o godzinie 15:00.

OGLĄDAJ ONLINE – KUP DOSTĘP

Oglądając Polonię wspierasz Klub

Wobec obostrzeń związanych ze stanem epidemicznym w Polsce, kibice nie mogą wspierać bytomian na trybunach. Mogą jednak kupować transmisje w systemie pay par view, które pozwalają obejrzeć mecz na żywo i poczuć choć odrobinę emocji dostarczanych przez Niebiesko-Czerwonych. Co ważne, kupno transmisji jest równoznaczne z potencjalnym kupnem biletu na mecz i wsparciem Polonii. Klub nie mogąc wpuścić kibiców na stadion nie notuje przychodu ze sprzedaży biletów ale dzięki organizacji transmisji i jej sprzedaży, tzw. dostępy do meczu można uznać za zamiennik wejściówki na mecz. Oglądając transmisję wiemy, że jesteś z nami i dopingujesz Polonię z całego serca!

To się opłaca

Cena jednorazowego dostępu to jedynie 10zł. To wartość tańsza od wejściówki na mecz o 5zł i jedna z najniższych stawek na rynku ppv wśród klubów 3. ligi. Co więcej, regularnie wspierając Polonię Bytom wiosną i wykupując transmisję, otrzymasz od nas szereg korzyści. Wystarczy, że zachowasz dowody zakupu poszczególnych spotkań a tej wiosny otrzymasz od nas:

  • kody rabatowe w sklepie online (niebawem przedsprzedaż kolekcji meczowej wiosna 2021)
  • pierwszeństwo do zakupu karnetów i biletów na szlagierowe mecze (jeśli spotkania domowe zostaną zorganizowane z udziałem publiczności)
  • udział w losowaniu nagród tuż po zakończeniu sezonu (warunkiem wykupienie 50% wiosennych transmisji)

Mecz na żywo okazją do reklamy biznesu

Każda transmisja zawiera komentarz na żywo, system powtórek oraz pełną obsługę graficzną. Nasi Sponsorzy oraz Partnerzy otrzymają także swoją przestrzeń reklamową przed i w przerwie meczu, dzięki czemu będziecie mogli poznać ich aktualną ofertę bądź najnowsze spoty video.

OGLĄDAJ ONLINE – KUP DOSTĘP

Nie możemy wspólnie spotkać się na stadionie i przybić ,,piątki” ale mamy nadzieję, że społeczność Polonii Bytom ponownie będzie ,,12″ zawodnikiem naszego zespołu. Jesienią czuliśmy Wasze wsparcie i wierzymy, że w najbliższych tygodniach będzie ono jeszcze większe.

Oglądajcie transmisje i wspierajcie Polonię. To po prostu się opłaca! 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę