Ostatni mikrocykl przed startem sezonu

Drużyna BS Polonii rozpoczęła przygotowania do inaugurującego rundę jesienną meczu z Foto-Higieną Gać.

Dzisiejszymi dwoma treningami przy Olimpijskiej zespół Polonii rozpoczął ostatni mikrocykl przed startem sezonu III grupy trzeciej ligi. Niebiesko-Czerwoni mają już za sobą komplet sparingów, w których nie ponieśli porażki, remisując z Pniówkiem Pawłowice Śląskie, a pokonując LZS Piotrówka, Przemszę Siewierz, Odrę Wodzisław Śląski i Porawie Większyce.

Bytomianie trenują w niemalże pełnym składzie. Powoli w trening wchodzi Wojciech Mróz, zmagający się z drobnym urazem biodra. Listę rekonwalescentów niezmiennie otwiera Marcel Czypionka, który zimą przeszedł rekonstrukcję więzadeł. Jego powrót do zajęć jest przewidziany na jesień.

Nasz sztab szkoleniowy nie zapomina o młodzieży. Z drużyną ćwiczy obecnie Dawid Kozicki, prawy obrońca, reprezentujący 2003 rocznik naszej klubowej Akademii.

Przypominamy o karnetach! Za nami trzy z pięciu dni przedsprzedaży. Stałe wejściówki na jesienne mecze Polonii nabywać można w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom – w najbliższą środę i piątek między godzinami 18:00 a 20:00. Więcej informacji – TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę