Ostatni weekend kwietnia z udziałem zespołów Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom.

Każdy z nas zapewne doszedł już do siebie po świątecznych wypiekach, obiadach i przyjęciach. Zawodnicy naszej Akademii Piłkarskiej nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek, ponieważ już wczoraj Juniorzy młodsi rozegrali spotkanie ligowe z Gwarkiem Zabrze, który niestety wysoko przegrali 1:5, grali także Trampkarze C1 z rocznika 2004, którzy po kapitalnym spotkaniu pokonali Stadion Śląski 3:2, tym samy podopieczni trenera Arkadiusz Komóra i Bogdana Dudziaka umocnili się na trzeciej pozycji w tabeli II ligi wojewódzkiej Trampkarzy C1. Kolejne spotkania już dziś i w weekend. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem gier ligowych z udziałem drużyn naszej Akademii:

 

 

  • Juniorzy młodsi B1 rocznik 2002/2003 (trenerzy Tomasz Włoka oraz Daniel Sroka) – III liga wojewódzka B1 – Polonia Bytom – Piast Gliwice (niedziela godz. 9:00 – boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej)

 

  • Trampkarze C1 rocznik 2004 (trenerzy Arkadiusz Komór oraz Bogdan Dudziak) – II liga wojewódzka C1 – Górnik Zabrze SSA – Polonia Bytom (niedziela godz. 9:00 )

 

  • Trampkarze C2 rocznik 2005 (trener Wojciech Mróz) – II liga wojewódzka C2 – Raków Częstochowa – Polonia Bytom (niedziela godz. 13:30)

 

  • Trampkarze C2 rocznik 2005/2006 (trener Norbert Radkiewicz) – IV liga okręgowa C2 – TS Tarnowiczanka – Polonia Bytom (sobota godz. 9:00)

 

  • Młodziki D1 rocznik 2006 (trener Dawid Mróz) – III liga wojewódzka D1 -Olimpia Piekary Śląskie – Polonia Bytom (piątek godz. 17:00)

 

  • Młodziki D2 rocznik 2007 (trener Piotr Konieczny) – I liga wojewódzka D2 – Polonia Bytom – GieKSa Katowice (sobota godz. 9:00 – boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej)

 

  • Orlik E1 rocznik 2008 (trener Tomasz Bugajski) – IV liga okręgowa E1 – JSS Silesia Piekary Śląskie – Polonia Bytom (niedziela godz. 11:00)

 

  • Orlik E1 rocznik 2008/2009 (trener Daniel Kapinos) – VI liga okręgowa E1 – Szombierki Bytom – Polonia Bytom (sobota godz. 14:00)

 

  • Orlik E2 rocznik 2009 grupa 1 (trener Andrzej Buchcik) – IV liga okręgowa E2 – JSS Silesia Piekary Śląskie – Polonia Bytom (sobota godz. 9:00)

 

  • Żak F1 rocznik 2010 (trener Leszek Legut) – V liga okręgowa E2 – DKS Polonia Bytom – HKS Odra Miasteczko Śląskie (niedziela godz. 13:00 – boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej)

 

 

Juniorzy młodsi z rocznika 2002/2003 po wczorajszej, dotkliwej porażce z Gwarkiem Zabrze otrzymają w najbliższą niedzielę szansę na rehabilitację, podejmując na własnym boisku Piasta Gliwice. Zawodnicy trenera Tomasza Włoki oraz Daniela Sroki walczą w obecnych rozgrywkach o awans do II ligi wojewódzkiej, przez co muszą udowodnić, że wczorajsza wpadka była jedynie wypadkiem przy pracy.

Na fali są zdecydowanie Trampkarze C1 z rocznika 2004, którzy wczoraj po świetnym spotkaniu pokonali Stadion Śląski. Kolejny raz nie zawiódł Kamil Wawrzinossek, który dwukrotnie znalazł drogę do siatki Stadionu. Tym razem niebiesko-czerwoni udadzą się na bój do Zabrza, aby zmierzyć się z Górnikiem Zabrze SAA. Zapowiada się fascynujące widowisko z udziałem drużyny trenerów Komóra oraz Dudziaka.

Trampkarze C2 prowadzeni przez trenera Wojciecha Mroza przed świętami odpoczywali, ale już w niedzielę wracają na ligowe boiska. Zawodnicy z rocznika 2005 pojadą do Częstochowy, aby zmierzyć się z drużyną Rakowa. Faworytem wydają się nasi zawodnicy, jednak o końcowym rezultacie zadecyduje boisko.

W spotkaniu I ligi wojewódzkiej Młodzików D2 z rocznika 2007 zawodnicy trenera Piotra Koniecznego zmierzą się z mocną GieKSą Katowice, która nadaje ton rozgrywkom. Nasi młodzi zawodnicy ostatniego swojego spotkania ligowego nie zaliczą do udanych, ponieważ wysoko ulegli drużynie z Żywca. Z kim się odkuć, jak nie z mocną GieKSą w spotkaniu domowym?

Rok starsi Młodzicy D1 z rocznika 2006 już dzisiaj jadą do Piekar Śląskich na starcie z miejscową Olimpią. Lider III ligi wojewódzkiej nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa, tym samy zawodnicy trenera Dawida Mroza mamy nadzieję, że postawią kolejny krok w drodze do awansu.

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę