Otwarta transmisja meczu z Foto-Higieną Gać

Zespół Foto-Higieny Gać będzie kolejnym przeciwnikiem Polonii Bytom na finiszu trzecioligowych rozgrywek. Obie drużyny staną do rywalizacji w sobotnie popołudnie. Transmisja z tego spotkania odbędzie się w otwartym kanale PBTV w serwisie YouTube.

 

Pierwotnie mecz z drużyną z Gaci miał odbyć się na stadionie przy ul. Frycza-Modrzewskiego w Bytomiu-Szombierkach. Z uwagi jednak na organizację w dniach 4-5 czerwca bieżącego roku na tym obiekcie “XV Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych CACIB 2022 International Dog Show Bytom”, zaplanowany na sobotę zgodnie z ligowym terminarzem mecz ligowy z Foto-Higieną został przeniesiony na stadion przy ul. Olimpijskiej, o czym informowaliśmy wcześniej TUTAJ.

 

Przypominamy, iż w związku z brakiem możliwości organizacji spotkania piłkarskiego z udziałem publiczności na stadionie przy ul. Olimpijskiej, mecz będzie transmitowany w otwartym kanale PBTV w serwisie YouTube. Początek transmisji spotkania w sobotę 4 czerwca o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji!

Transmisja: BS Polonia Bytom – Foto-Higiena Gać

 

Trzymajcie kciuki za Polonię!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę