Piłkarski wrzesień z Polonią Bytom! Terminy meczów ligowych oraz Fortuna Pucharu Polski

Wiemy już, w których terminach można rezerwować popołudnia, włączając transmisję z meczów piłkarskiej 2. ligi z udziałem Polonii Bytom. W najbliższych tygodniach Polonia Bytom, zwłaszcza na ekranach TVP Sport, będzie pojawiać się kilkukrotnie.

 

Wszystkich sympatyków Królowej Śląska informowaliśmy już, iż najbliższe, domowe starcie naszej drużyny z ŁKS-em II Łódź oglądać będzie można w przyszłą niedzielę 17 września na otwartym kanale TVP Sport (godz. 15:00). To jednak nie koniec dobrych informacji z tym związanych. Jutro podopieczni trenera Adama Burka powalczą o punkty w Puławach i te spotkanie będzie można zobaczyć na żywo, zaglądając na stronę sport.tvp.pl (TUTAJ). Początek starcia o godzinie 20:30.

Za pośrednictwem internetowej strony TVP Sport zobaczymy także kolejne spotkanie ligowe z udziałem Niebiesko-Czerwonych. W niedzielę 24 września o godzinie 15:00 zagramy na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola i już teraz możemy zaprosić naszych sympatyków do aplikacji internetowej telewizyjnego nadawcy 2.ligi.

Do otwartego pasma telewizyjnego powrócimy 2 października. TVP Sport pokaże na żywo kolejne ligowe spotkanie Polonistów, rozgrywane przy ul. Piłkarskiej. W poniedziałkowe popołudnie o godzinie 18:15 zmierzymy się ze Stomilem Olsztyn.

Przypominamy, że wszystkie mecze sezonu 2023/2024, w tym także mecze Polonii Bytom, oglądać można również w serwisie Pilot WP.

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył natomiast datę meczu I rundy Fortuna Pucharu Polski, w którym nasza drużyna mierzyć się będzie z Pogonią II Szczecin. Do pucharowej konfrontacji dojdzie w czwartek 28 września o godzinie 17:00 na bocznym boisku Portowców.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę