Polonia Bytom – Gwarek Ornontowice transmisja PPV Śląskie TV.

Przed nami 13 seria gier rozgrywek Haiz IV ligi, w której niebiesko-czerwoni na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach przy ul. Modrzewskiego 3 zmierzą się z drużyną Gwarka Ornontowice. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00, a transmisję PPV z wydarzenia przeprowadzi portal Śląskie TV.

Podopieczni trenera Marcina Domagały zdecydowanie odzyskali dobrą formę i nie zawodzą w ostatnich spotkaniach. Po wygranych derbach z Szombierkami, kolejną „ofiarą” naszej drużyny w ubiegłą sobotę był zespół Unii Kosztowy, którą poloniści pokonali pewnie i zasłużenie 4:1. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie 11 w tabeli Gwarek Ornontowice, z którego do Bytomia trafił nasz obecny szkoleniowiec.

Zespół gości zapewne uczyni wszystko, aby w jak najlepszy sposób przypomnieć o sobie swojemu byłemu trenerowi, natomiast nasza drużyna musi kontynuować ligową pogoń za liderem ze Świętochłowic, do którego niebiesko-czerwoni tracą w dalszym ciągu trzy oczka.

Zapowiada się więc kolejne świetne widowisko na Stadionie Miejskim w Bytomiu Szombierkach, na które zapraszamy wszystkich naszych kibiców. Wiemy jednak, że nie zawsze naszym kibicom dane jest dopingować niebiesko-czerwonych z wysokości trybun, dlatego zapraszamy serdecznie na transmisję PPV, którą przeprowadzi jak zwykle portal Śląskie TV. Początek transmisji przewidziany jest na godzinę 14:50. Serdecznie zapraszamy.

 

Polonia Bytom vs Gwarek Ornontowice – Transmisja PPV

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę