Polonia Bytom obecna podczas sobotnich Targów POWER FIT 4 Natura Ciało i Duch w CH Agora

W najbliższą sobotę wszystkich odwiedzających bytomską Agorę zapraszamy na odbywające się “Targi POWER FIT 4 Natura Ciało i Duch”, gdzie u najlepszych specjalistów znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące skutecznych sposobów na podtrzymanie sportowej sylwetki ciała, jak i tematyki zdrowej żywności.

Podczas trwających targów będzie można również zajrzeć do stoiska Polonii Bytom. Przedstawiciele naszej trójsekcyjnej załogi razem z klubową maskotką pojawią się na miejscu w sobotę, gdzie z zaciekawieniem również będziemy się przyglądać najnowszym trendom, związanym z branżą fitness czy nasłuchiwać cennych rad producentów zdrowej i ekologicznej żywności.

Zachęcamy do zaplanowania sobotniego czasu nie tylko na zakupy w CH Agora Bytom, ale także zaczerpnięcia wiedzy w spotkaniach z ekspertami dotyczącymi zdrowego żywienia oraz wzięcia udziału w różnego rodzajach w darmowych wykładach, warsztatach czy konkursach. Poznaj wyjątkową ofertę produktów i usług wystawców, którzy czekać będą właśnie na Ciebie! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę