Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice już jutro. Sobota godzina 11:00 boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej 1.

Zimowy okres przygotowawczy, sobota, godzina 11:00. Chyba każdy z nas przyzwyczaił się już do tego, że to czas na kolejną potyczkę sparingową z udziałem niebiesko-czerwonych. Tym razem nasz zespół zmierzy się z kolejnym przedstawicielem III ligi – Ruchem Zdzieszowice. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Bytomiu przy ul. Piłkarskiej 1. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00.

 

Nie mają chwili wytchnienia nasi zawodnicy podczas tegorocznego okresu przygotowawczego do startu rozgrywek Haiz IV ligi sezonu 2018/2019. Dopiero co w środowe przedpołudnie niebiesko-czerwoni mierzyli się z występującą w Centralnej Lidze Juniorów drużyną Górnika Zabrze, a już jutro czeka ich kolejne starcie towarzyskie. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Marcina Domagały będzie Ruch Zdzieszowice, a więc kolejny tej zimy przedstawiciel III ligi. Poloniści po ubiegłotygodniowej porażce z Unią Turza Śląska 1:3 (1:1), w środę poradzili sobie dość pewnie ze wspomnianym wcześniej młodzieżowym zespołem z Zabrza, wygrywając 2:1 po bramkach Dawida Skrzypińskiego oraz Szymona Lewickiego.

Nasz jutrzejszy rywal ze Zdzieszowic to dziewiąty zespół III ligi grupy III. Podopieczni trenera Łukasza Ganowicza w rundzie jesiennej zdobyli 24 oczka, na które złożyło się siedem zwycięstw, trzy remisy oraz siedem porażek. Liderem zespołu w ostatnich miesiącach był niewątpliwie dobrze znany z występów w Bytomiu – Dariusz Zapotoczny, który jesienią zanotował pięć trafień. Zapotoczny wiosną 2016 roku reprezentował barwy Polonii zaliczając dziewięć występów w II-ligowych rozgrywkach.

Bytomianie ostatnie starcie z drużyną z Opolszczyzny zanotowali 15 lutego 2017 roku, kiedy to w rozgrywane w Bytomiu spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Jak będzie jutro? Czy podopieczni trenera Marcina Domagały kolejny raz tej zimy pokażą się z dobrej strony? A może to zespół trenera Łukasza Ganowicza z Dariuszem Zapotocznym na czele okażą się górą? Zapowiada się ciekawa rywalizacja, na którą zapraszamy już od godziny 11:00 na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Piłkarskiej 1 w Bytomiu.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę