Polonia Bytom – Unia Dąbrowa Górnicza w Śląskie TV.

Przed nami 18 kolejka rozgrywek Haiz IV ligi. Niebiesko-czerwoni po dwóch wiosennych zwycięstwach podejmować będą na własnym boisku Unię Dąbrowa Górnicza. Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi portal Śląskie TV.

Zawodnicy trenera Marcina Domagały udanie rozpoczęli wiosenne potyczki w Haiz IV lidze. W pierwszej kolejce na wiosnę niebiesko-czerwoni pokonali Sarmację Będzin 1:0 po bramce Marcina Lachowskiego, natomiast przed tygodniem po trafieniach Patryka Stefańskiego (dwa trafienia) i Lachowskiego, nasi zawodnicy wrócili z tarczą z Żarek, wygrywając ostatecznie 3:0. Tym razem do Bytomia zawita drużyna Piotra Pierścionka, a więc Unia Dąbrowa Górnicza. W rundzie jesiennej po wyrównanym spotkaniu pokonaliśmy naszych jutrzejszych gości 1:0.

Zapowiada się więc jutro w Bytomiu ekscytujące starcie. Kibiców, którzy nie mogą być z nami na trybunach stadionu miejskiego w Bytomiu Szombierkach przy ul. Frycza Modrzewskiego 3 zapraszamy na portal Śląskie TV, który przeprowadzi bezpośrednią transmisję PPV ze spotkania. Początek relacji od godziny 15:50.

 

Polonia Bytom – Unia Dąbrowa Górnicza 18 kolejka rozgrywek Haiz IV w Śląskie TV

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę