Polonia Bytom zagra w FIFAe Club World Cup!

Jak mogliście przeczytać na naszych kanałach społecznościowych, Niebiesko-Czerwoni wezmą udział w turnieju esportowym FIFAe Club World Cup, czyli w Klubowych Mistrzostwach Świata. 

Od jakiegoś czasu obserwowaliśmy rynek sportów elektroniczny, w którym dostrzegamy spory potencjał. Występ w turnieju FIFAe Club World Cup traktujemy jako pierwszy krok w nowym dla nas obszarze.  Już niebawem rozpoczniemy pierwsze rundy owego turnieju, z którego formatem oraz zasadami zapoznamy was w późniejszym czasie. Niemniej możemy już teraz zdradzić, że będziemy mogli się zmierzyć z najlepszymi zespołami w Europie.

Jednakże żeby uczestniczyć w tego typu rozgrywkach potrzebowaliśmy naszych reprezentantów, w związku z tym zwerbowaliśmy dwóch zawodników: Michała “Michaś” Pałkę oraz Piotra “PitereKq” Kochana.

Michał jest zaledwie siedemnastoletnim zawodnikiem, który bardzo dobrze prezentował się już w ubiegłym sezonie. Wielu ekspertów uważa, że posiada on spory talent i potencjał, który postaramy się uwolnić. ;) Oto kilka osiągnięć Michasia:

FIFA 20:

  • Uczestnik turnieju głównego #EkstraklasaGames
  • Bilans 29:1 (TOP 100 świata) w lidze weekendowej FUT Champions

FIFA 21: 

  • Bilans 30:0 (TOP 200 świata) w lidze weekendowej FUT Champions

Naszym drugim reprezentantem jest Piotr “PitereKq” Kochan, również bardzo młody, bowiem osiemnastoletni zawodnik. Piotr brał udział do tej pory we wszystkich edycjach najbardziej prestiżowego turnieju FIFA w Polsce, czyli #EkstraklasaGames, podczas którego w ubiegłym sezonie zajął bardzo dobre, czwarte miejsce. Zapoznajcie się z najważniejszymi osiągnięciami naszego zawodnika na platformie Xbox One:

FIFA 20:

  • 4 miejsce podczas #EkstraklasaGames
  • Bilans 30:0 (TOP 100 świata) w lidze weekendowej FUT Champions

FIFA 21:

  • Bilans 28:2 (TOP 200 świata) w lidze weekendowej FUT Champions

Przed turniejem głównym postanowiliśmy jednak rozegrać mecz towarzyski, podczas którego będziecie mogli zobaczyć naszych zawodników w akcji. Rywalem będzie zaprzyjaźniony zespół, mający na swoich koncie spore doświadczenie i osiągnięcia na wirtualnych boiskach, mianowicie Arka Gdynia Esports. Spotkanie to będzie transmitowane na naszym profilu Facebook, a odbędzie się już jutro (15.12.2020r.) o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich do dopingowania naszego zespołu!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę