Polonia Bytom zagra w strojach marki Adidas!

W nadchodzącym sezonie 2023/2024 zawodnicy Polonii Bytom będą występowali w strojach marki Adidas. To efekt współpracy zawartej z firmą NO10, która została sponsorem bytomskiego Klubu.  

Zawodnicy bytomskiej Polonii są już na finiszu przygotowań do nowego sezonu 2023/2024, w którym będą występować na boiskach 2. Ligi. W minionych rozgrywkach podopieczni Adama Burka wywalczyli awans na szczebel centralny, na którym zmagania rozpoczną już od najbliższej soboty. Poloniści w nowych strojach zaprezentują się w Kołobrzegu w meczu z Kotwicą, który transmitowany będzie w TVP Sport.

– Strategią firmy NO10 jest pozyskiwanie klubów z historią, uznanymi markami na rynku piłkarskim oraz zaangażowanym środowiskiem kibicowskim. Niewątpliwie Polonia Bytom wpisuje się w 100% w wizję naszego rozwoju. Możemy przyznać, że z wielką dumą podjęliśmy się stworzenia nowego ,,pasiaka”, który jest symbolem tego klubu. Cieszymy się, że wspólnie możemy tworzyć nową historię. Gramy razem! – powiedział Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

Współpraca z firmą NO10 zakłada zaopatrzenie pierwszej drużyny nie tylko w stroje meczowe, ale także wyposażenie treningowe i wyjściowe.

–  Polonię Bytom w najbliższym czasie czeka wiele zmian. Już niebawem nasi zawodnicy będą mogli rozgrywać mecze w nowym domu, jakim jest obiekt przy ul. Piłkarskiej. Nadszedł również czas, aby w zakresie strojów meczowych zrobić znaczący krok do przodu, który zaowocuje nie tylko w zakresie seniorów, ale również wychowanków naszej akademii. Cieszę się, że dzięki współpracy z firmą NO10, od najbliższej kampanii będziemy ubierać naszych wszystkich zawodników w stroje światowego potentata, jakim jest firma Adidas – przyznał Sławomir Kamiński, Prezes Bytomskiego Sportu Polonii Bytom.

Kiedy sympatycy będą mogli zobaczyć nowe stroje?

– W najbliższych dniach zaprezentowany zostanie komplet wyjazdowy, w którym zagramy w Kołobrzegu. Premiera nowego ,,pasiaka” odbędzie się w pierwszej połowie sierpnia. Nasza współpraca została zawarta już po zakończonym sezonie 2022/2023, a firma NO10 przedstawiła bardzo dobre warunki wspólnej kooperacji. Uznaliśmy, że warto na nowego ,,pasiaka” jeszcze chwilkę zaczekać, bo dzięki tej współpracy wykonamy znaczący krok do przodu w zakresie sprzedaży koszulek meczowych, kolekcji treningowej a także odzieży lifestylowej – dodaje Rafał Rymarz, Marketing Manager Polonii Bytom.

Firma NO10 rozpoczyna współpracę z Polonią Bytom jako Sponsor Klubu. Dzięki temu markę NO10 nasi sympatycy będą mogli zobaczyć m.in. na nośnikach w nowobudowanym obiekcie, w obszarze mediów społecznościowych oraz na lewym rękawie koszulek meczowych. Klub przygotował także, z okazji wydania nowych trykotów, konkursy i aktywności dla fanów bytomskiego zespołu. Nowy sponsor Polonii Bytom zaopatruje od kilku lat m.in. takie kluby jak Arka Gdynia, Miedź Legnica czy Ruch Chorzów.

Witamy w biznesowym gronie Polonii Bytom!

Poznaj stronę naszego nowego sponsora – KLIKNIJ TUTAJ.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920