Poloniści oficjalnie rozpoczęli zimowy okres przygotowawczy [GALERIA]

W iście mroźnej scenerii miał miejsce pierwszy w 2024 roku trening piłkarskiej drużyny Polonii Bytom, która poniedziałkowymi zajęciami zainaugurowała drużynowy cykl zimowych przygotowań do rundy rewanżowej sezonu 2023/2024.

Na pierwszym w nowym roku kalendarzowym spotkaniu drużyny Polonii Bytom stawiło się 30. zawodników. Oprócz graczy, którzy będą uczestniczyć w zimowym okresie przygotowawczym, na zajęciach odbywających się przy mrozie dochodzącym do -10 stopni Celsjusza obecni byli również zawodnicy, umieszczeni przez klub na liście transferowej. Grupę uzupełniło także kilku zawodników testowanych. Sztab szkoleniowy Królowej Śląska przygotował dla swoich zawodników w poniedziałkowe przedpołudnie typowy trening adaptacyjny, dzięki któremu nasi piłkarze po zimowej przerwie będą mogli z każdym kolejnym dniem zwiększyć obroty wykonywanych na zajęciach ćwiczeń. Główną areną zmagań podopiecznych trenera Łukasza Tomczyka podczas rozpoczętego dziś cyklu będzie obiekt przy ul. Piłkarskiej w Bytomiu.

Weryfikacja inauguracyjnego tygodnia treningów Polonistów nastąpi w sobotę, kiedy to o godzinie 11:00 przy “P8” podejmą oni w meczu kontrolnym niedawnego rywala z rozgrywek 3. ligi, LKS Goczałkowice-Zdrój. Wstęp na zimowe mecze kontrolne Niebiesko-Czerwonych rozgrywanych w ramach gospodarzy będzie darmowy.

Przebieg zimowego okresu przygotowawczego drużyny Polonii Bytom będziecie mogli śledzić korzystając z naszych kanałów social media.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę