Poltent Puchar Polski: Rezerwy GKS-u Tychy środowym rywalem Polonii Bytom

Dziś dokończono I rundę Poltent Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej, w którym poznaliśmy ostatniego ćwierćfinalistę i zarazem przyszłotygodniowego rywala naszej drużyny w tych rozgrywkach. Niebiesko-Czerwonym w walce o awans do półfinału przyjdzie zmierzyć się z drugim zespołem GKS-u Tychy.

 

Czwartoligowe rezerwy tyskiego GKS-u to triumfator rozgrywek pucharowych na szczeblu Podokręgu Tychy. Zespół prowadzony przez trenera Jarosława Zadylaka pokonał dziś na wyjeździe najlepszą drużynę Podokręgu Skoczów, Tempo Puńców. Czwarty obecnie zespół drugiej grupy IV ligi zwyciężył w środowe popołudnie lidera żywiecko-skoczowskiej Ligi Okręgowej 4:1, po golach Natana Dzięgielewskiego oraz Jakuba Wilka. Obaj gracze zdobyli w meczu po dwie bramki. Dla gospodarzy trafił z kolei Paweł Leśniewicz.

 

Mecze 1/4 finału rozgrywek Poltent Pucharu Polski na szczeblu ŚlZPN:

Sarmacja Będzin – Unia Turza Śląska (godz. 18:00)

GKS II Tychy – Polonia Bytom (godz. 18:00)

Górnik II Zabrze – Odra Wodzisław Śląski (godz. 18:00)

AKS Mikołów – Unia Rędziny (godz. 17:30)

 

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w przyszły wtorek, 16 maja. Gospodarzem meczu GKS II Tychy – Polonia Bytom będzie drużyna z niższej klasy rozgrywkowej. W przypadku jakichkolwiek zmian w terminarzu, będziemy o tym informować za pomocą naszych mediów.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę