#PomagamyBrzozie.
„Chciałbym bardzo podziękować za wszystkie słowa otuchy, a także za pomoc finansową”

Nasz młodzieżowy bramkarz, Dominik Brzozowski doznał poważnej kontuzji, która mogła spowodować nawet przedwczesne zakończenie przygody z piłką nożną. Pech chciał, że leczenie operacyjne tego typu urazu nie było obejmowane przez ubezpieczenie sportowe, dlatego postanowiliśmy rozpocząć akcję #PomagamyBrzozie, dzięki której staraliśmy się pomóc Dominikowi.

Akcja obejmowała licytacje prowadzone na naszym Facebooku, a także zrzutkę. Dzięki temu udało się uzbierać ponad 5000 zł, co w znacznym stopniu pomogło naszemu podopiecznemu w powrocie na boisko. Wyrażając słowa wdzięczności, Dominik Brzozowski chciał podziękować wszystkim zaangażowanym w akcję, przy okazji opowiedział nam o swoim samopoczuciu, a także nastawieniu przed rundą jesienną nowego sezonu:

„Ostatni czas wiązał się z wieloma trudnymi dla mnie chwilami, obfitował w problemy, z którymi musiałem się zmierzyć: odniesiona kontuzja, operacja kręgosłupa i żmudna rehabilitacja. Uniemożliwiło mi to dotarcie z Drużyną do końca poprzedniego sezonu rozgrywek. Wsparcie, które otrzymałem, dodało mi pozytywnej energii i zmotywowało do ciężkiej pracy nad powrotem do pełnej sprawności i do bramki. Dlatego chciałbym bardzo podziękować za wszystkie słowa otuchy, a także za pomoc finansową, którą otrzymałem podczas zrzutki zorganizowanej przez Klub. Umożliwiło mi to pokrycie kosztów leczenia oraz rehabilitacji i z pewnością pozytywnie wpłynęło na moją aktualną dyspozycję. Rozpocząłem już treningi z pełnym obciążeniem, wraz z zespołem, a o kontuzji staram się już nie pamiętać. W dużej mierze zawdzięczam to fizjoterapeucie klubowemu – Radosławowi Borowcowi, który wykonał ze mną ogrom ćwiczeń ukierunkowanych na wzmocnienie mięśni i stopniową adaptację z piłką oraz ćwiczenia w bramce. Cieszę się, że udało mi się wrócić na boisko przed rozpoczęciem sezonu. Mam nadzieję, że już w najbliższym czasie będę mógł wraz z zespołem osiągać postawione cele na zbliżający się sezon.”

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę