Postaw na sport od najmłodszych lat – nabory w sekcji piłkarskiej Polonii Bytom

Akademia Piłkarska BS Polonia Bytom informuje o rozpoczęciu naborów do klas 1. oraz 4. Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu oraz do grup popołudniowych dla roczników 2010-2015. Hasło “Postaw na sport od najmłodszych lat” ponownie przewodzić będzie w tym roku w naszej kampanii.

Wiosna to dla wielu rodziców czas decyzji przed nadchodzącym, nowym rokiem szkolnym. W zależności od wieku, trzeba zdecydować, gdzie rozpocząć edukację dziecka, czy może zmienić placówkę kończąc klasy 1-3. To także dłuższe dni, które zachęcają do popołudniowych aktywności i uprawiania sportu.

Akademie sportowe Bytomskiego Sportu Polonii Bytom prowadzą nabór do sekcji sportowych, który ukierunkowany jest do wszystkich wspomnianych grup wiekowych, zarówno pod kątem edukacji szkolnej, jak i rozwoju sprawności fizycznej, poprzez zajęcia popołudniowe.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Akademią, która stawia od najmłodszych lat na prawidłowy, piłkarski rozwój młodego pokolenia naszej społeczności, czego dowodem jest przyznanie naszej Akademii Srebrnej Oznaki Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Już od kilku prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską zajęcia są wysoko oceniane przez trenerów monitorujących, co daje nam wielką satysfakcję z codziennej pracy i potwierdza słuszność naszej misji. Akademia Piłkarska BS Polonia Bytom to jedyna certyfikowana szkółka piłkarska na terenie Bytomia. Posiadamy autorski system szkolenia, zatwierdzony przez PZPN.

 

Co oferujemy?

Oferujemy naszym wychowankom możliwość piłkarskiego rozwoju. Posiadamy grupy wiekowe od Skrzata (rocznik 2018 i młodsi) po grupy Juniorskie (rocznik 2004), które rywalizują na co dzień w rozgrywkach organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach.

Treningi w naszej Akademii to nie tylko piłka nożna. W najmłodszych grupach edukujemy najmłodszych adeptów futboli również w innych kategoriach. W ramach treningów oraz zajęć szkolnych młodzież korzysta również z innych dziedzin sportowych, takich jak judo czy pływanie. Dodatkowo w najmłodszych grupach wprowadziliśmy zajęcia z małej motoryki, pozwalające dzieciom na rozwinięcie dodatkowych umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem z pewnością będzie otwarcie nowego kompleksu treningowego dla ponad 400 wychowanków naszej Akademii. Obiekt piłkarski z dnia na dzień pięknieje na naszych oczach. To dla całej niebiesko-czerwonej społeczności olbrzymi krok w przód i szansa, która otwiera dla nas wszystkich nowe możliwości. Wielofunkcyjny “nowy dom” dla Akademii Piłkarskiej BS Polonii Bytom daje szansę wszystkim naszym młodym zawodnikom na spełnianie swoich piłkarskich marzeń.

Grupy Popołudniowe

Nie jesteś uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu? Nic się nie stało! Naszą ofertę kierujemy również dla dzieci, spoza SPMS. Z myślą o Was utworzyliśmy w zeszłym roku zajęcia dla Grup Popołudniowych, dając szansę zaczerpnięcia piłkarskiej wiedzy dla wszystkich zainteresowanych dzieci. Ofertę kierujemy głównie do dzieci z roczników 2010 – 2015.

Kogo poszukujemy?

Nabór do Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego przy ul. Tarnogórskiej w Bytomiu kierujemy dla dzieci z roczników 2013 oraz 2016,  oraz otwarty nabór do grup popołudniowych dla roczników 2010 – 2015.

W zakresie piłki nożnej, nabór do klas sportowych prowadzony jest dla roczników:

 • 2016 (1. klasa szkoły podstawowej)
 • 2013 (4. klasa szkoły podstawowej)

Akademia Piłkarska BS Polonia Bytom w pigułce:

 • Treningi w jedynej Akademii certyfikowanej przez PZPN w Bytomiu.
 • Posiadamy autorski program szkolenia, zatwierdzony przez PZPN.
 • Treningi z wykwalifikowaną kadrą trenerską (UEFA A, UEFA B).
 • Zajęcia dla grup szkolnych oraz popołudniowych.
 • Treningi piłkarskie w ramach zajęć szkolnych.
 • Dodatkowe zajęcia z nauki pływania oraz judo.
 • Dodatkowy program z zajęć motorycznych.
 • Pełny ubiór sportowy.
 • Dofinansowanie do obozów sportowych.
 • Zajęcia treningowe w nowopowstającym, nowoczesnym obiekcie treningowym.
 • Akademia Przedszkolaka już od 3. roku życia.

 

Jak się z nami skontaktować?

Trener koordynator Damian Dróżdż (tel. 518-355-431)
Sekretariat Spółki (32) 288-08-88
Kontakt mailowy akademia@bspb.pl

Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia piłkarskiej przygody w Akademii Piłkarskiej BS Polonia Bytom oraz nauki w SPMS w Bytomiu!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę