PP: Transmisja z meczu Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry!

W środę o godzinie 17:30  na murawie stadionu im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej 2, podopieczni Kamila Rakoczego rozegrają mecz w ramach II rundy Pucharu Polski, Podokręgu Bytom. Przeciwnikiem niebiesko-czerwonych będzie Gwarek Tarnowskie Góry. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności jednak nie znaczy to, że meczu nie będzie można obejrzeć.  

Dla wszystkich osób spragnionych futbolu w wydaniu Polonii Bytom, przy współpracy z portalem Bytomski.pl przygotowaliśmy całkowicie darmową transmisję z tego spotkania! Transmisja dostępna będzie na kanale PB TV w serwisie Youtube.

Zniecierpliwienie to najczęściej przewijające się wyrażenie w szatni i środowisku bytomskiej Polonii. Liga wystartowała na dobre z początkiem sierpnia i choć ligowi rywale mają już za sobą nawet cztery rozegrane kolejki, to Poloniści nadal nie rozpoczęli ligowych zmagań. Test cierpliwości najprawdopodobniej zakończy się sobotnim spotkaniem w Goczałkowicach, jednak bytomianie  w środowe popołudnie będą mieli idealne przetarcie na doszlifowanie formy przed faktyczną walką o punkty.

Do Bytomia przyjeżdża niedoszły rywal niebiesko-czerwonych, z którym Polonia miała się zmierzyć 7 sierpnia, mecz jednak odwołano ze względu na obecność koronawirusa w zespole rywali. Od tamtego czasu minęły prawie 2 tygodnie, w zespole Gwarka trenuje odizolowana grupa piłkarzy, która może przystąpić do rozgrywek.

Puchar Polski, Podokręgu Bytom to dla bytomian także idealna okazja do testowania zawodników Akademii BS Polonii Bytom. W I rundzie zespół złożony głównie z wychowanków spisał się świetnie, pokonując na wyjeździe Iskrę Połomia 5:2.  Nie wyklucza to jednak obecności zawodników pierwszej drużyny już jutro na murawie, zwłaszcza, że w ostatnich dniach do zespołu dołączył Jacek Wuwer i być może spotkanie z Gwarkiem będzie najlepszą okazją do debiutu w niebiesko-czerwonych barwach.

Spotkanie Polonii z Gwarkiem będzie ostatnim w ramach II rundy Pucharu Polski, Podokręgu Bytom. Pozostałe mecze zostały już rozegrane a w następnej rundzie na swojego rywala czekają m.in. Szombierki Bytom oraz Ruch Radzionków.

Transmisja dostępna będzie na kanale: https://www.youtube.com/c/KSPoloniaBytomSA

Bezpośredni link dostępny będzie także w portalu Facebook: https://www.facebook.com/KSPoloniaBytomSA 

Bądźcie z nami!

 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę