Przed meczem z Okocimskim

W sobotę 24 października o godzinie 18:00, Poloniści na własnym stadionie podejmą Okocimski KS Brzesko, w ramach 14. kolejki rozgrywek II ligi.

Do Bytomia przyjeżdża zespół, zajmujący w tabeli lokatę niżej od tej zajmowanej przez bytomian. Drużyna z Brzeska do tej pory zgromadziła 15 punktów na swoim koncie i podobnie jak Polonia, straciła do tej pory 18 goli. Strzeliła o cztery mniej od bytomian i co istotne, 12 razy piłkę z siatki golkiper Okocimskiego, musiał wyciągać właśnie na wyjazdach.

Podopieczni Tomasza Kulawika po dwóch porażkach, odpowiednio w 10. i 11. kolejce, podnieśli się w spotkaniu wyjazdowym 12. kolejki, efektownie pokonując na wyjeździe Olimpię Zambrów 5:3. Przed tygodniem, zespół z Brzeska zremisował przed własną publicznością z GKS-em Tychy 1:1, wyrównując stan meczu w drugich 45 minutach.

Za podopiecznymi Jacka Trzeciaka kolejna nadmorska wyprawa i jeśli po powrocie z Wejherowa można było być w doskonałych nastrojach, to po spotkaniu z Kotwicą powodów do radości nie było wcale. Polonia przegrała minimalnie 0:1, choć okazji do wyrównania nie brakowało. Kotwica przeskoczyła Polonię w tabeli a dorobek zespołów dolnej części stawki, wyraźnie się spłaszczył.

Bytomianie potrafią grać przede wszystkim przed własną publicznością, dlatego zachęcamy sympatyków Polonii do pojawienia się w sobotnie popołudnie na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka, by wesprzeć niebiesko-czerwonych w walce o niezwykle ważny komplet punktów.

Nie możesz zjawić się dziś przy Olimpijskiej? Zobacz mecz w Śląskie TV!

Polonia Bytom – Okocimski KS Brzesko LIVE

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę