Przedsprzedaż biletów na mecz z Rekordem Bielsko-Biała. Uwaga: zmiana godziny!

Ostatni tydzień kwietnia to podkręcenie tempa w rozgrywkach 3. ligi. W najbliższą środę zostanie rozegrana kolejna w tym sezonie seria gier na trzecioligowym poziomie. Polonia Bytom zagra w tym dniu z Rekordem Bielsko-Biała. Od wtorku będzie można nabywać w przedsprzedaży bilety na to spotkanie.

 

Z uwagi na emocje związane z meczem naszej sekcji koszykarskiej, nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia meczu 26. kolejki III grupy piłkarskiej 3. ligi. Mecz zostanie rozegrany godzinę szybciej, a więc o 16:00.

 

Bilety na środowy mecz możecie nabyć na trzy sposoby:

– w siedzibie SKK przy ul. Kolejowej 6 w dniach wtorek – środa w godz. 11:00-16:00.

– w siedzibie Klubu przy ul. Kolejowej 2A, 1 piętro pok. 212 w dniach wtorek – środa w godz. 10:00 – 15:00.

– w kasie biletowej stadionu przy ul. Frycza-Modrzewskiego 3, w dniu meczu na godzinę przed rozpoczęciem spotkania (od 15:00).

 

Przypominamy, iż w związku ze zniesieniem przez Rząd RP części wytycznych związanych pandemią COVID-19, od 1 marca kibice mogą w komplecie, bez żadnych limitów, oglądać zmagania sportowców na stadionach i w halach. 

Bilet na mecz (sektor zadaszony) kosztuje 15zł.

Przypominamy również, za bilet można płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

 

Zapraszamy również na mecz wszystkich wychowanków naszej Akademii Piłkarskiej wraz z rodzinami. Wychowankowie Akademii Piłkarskiej wchodzą na mecze pierwszej drużyny za darmo, na podstawie voucherów. Szczegóły dotyczące odebrania voucherów dla zainteresowanych, przekażą poszczególnym grupom trenerzy.

 

Liczymy na Wasze wsparcie i głośny doping! Do zobaczenia!

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę