Przyszłość Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom. Zapraszamy na spotkanie z mediami

W imieniu spółki Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o. pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do udziału w konferencji prasowej / pokazie medialny, która poprzedzi podpisanie trójstronnego porozumienia o współpracy pomiędzy spółką, a Szkołami Mistrzostwa Sportowego w zakresie wprowadzenia monitoringu stanu zdrowia oraz wydolności zawodników w Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom. 

 

W trakcie konferencji przedstawiony zostanie system GPS, którego celem jest monitorowanie stanu zdrowia oraz wydolności fizycznej sportowców w trakcie trwania jednostki treningowej. Wdrażany w Akademii system będzie dokonywać analizy na podstawie 30 danych dostarczanych do systemu przy użyciu nadajników GPS, pulsometrów oraz specjalnie zaprojektowanych ubrań.

 

Konferencja prasowa zaplanowana jest na czwartek 12 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego mieszczącej się przy ul. Tarnogórskiej 2 w Bytomiu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 8:30.

 

Swój udział w konferencji prasowej potwierdzili:

Adam Fras – zastępca Prezydenta Miasta Bytom
Sławomir Kamiński – prezes Zarządu Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. z o.o.
Tomasz Włoka – trener Akademii Piłkarskiej  Polonia Bytom
Jolanta Bujnarowska-Mączka – dyrektor Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego
Iwona Olejnik – dyrektor Liceum Mistrzostwa Sportowego
Mariusz Fornalczyk i Franciszek Stachoń – reprezentanci Polski trenujący w Akademii Piłkarskiej Polonia Bytom.

 

W trakcie spotkania przedstawione zostaną także dalsze plany rozwoju Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom, a także zaprezentowany zostanie autorski program TOP 20, którym założeniem będzie wyłonienie bezpośredniego zaplecza I drużyny Polonii Bytom.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę