Puchar Polski: z Czarnymi przy Olimpijskiej

Informujemy, że środowe spotkanie I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom z Czarnymi Kozłowa Góra zostanie rozegrane bez publiczności na stadionie im. Edwarda Szymkowiaka.

Czarni to beniaminek bytomsko-zabrzańskiej klasy okręgowej. W poprzednim sezonie triumfowali w rozgrywkach bytomskiej A-klasy. Przygodę z wyższym szczeblem rozgrywkowym rozpoczęli bardzo udanie – bo od domowego zwycięstwa z Sośnicą Gliwice (2:0), odniesionego w ostatnią sobotę.

Polonia broni Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Minioną edycję wygrała po finale z Ruchem Radzionków (3:0). Mecz z Czarnymi to przerywnik w przygotowaniach do konfrontacji z MKS-em Kluczbork w ramach 3. kolejki sezonu trzeciej ligi, w której powalczymy o pierwsze w sezonie punkty.

Informujemy, że środowe spotkanie pucharowe będzie niestety zamknięte dla publiczności. O najważniejszych boiskowych wydarzeniach zamierzamy oczywiście informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Polonia Bytom – Czarni Kozłowa Góra

I runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom
środa, 14 sierpnia, godz. 18:00, stadion im. Edwarda Szymkowiaka przy ul. Olimpijskiej
mecz bez udziału publiczności

Pozostałe pary I rundy PP na szczeblu Podokręgu Bytom: Arbiter Bytom – Odra Miasteczko Śląskie, Tęcza Zendek – KS Orkan Dąbrówka Wielka, Rodło Górniki – Nitron Krupski Młyn, Unia Strzybnica – Drama Zbrosławice, Olimpia Boruszowice – Iskra Lasowice, Orzeł Miedary – Górnik Bobrowniki Śląskie, Nadzieja Bytom – Ruch Radzionków. Wolny los – Gwarek Tarnowskie Góry, Silesia Miechowice, Sokół Orzech, Szombierki Bytom.

foto: Anna Szłapa

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę