Raport z wypożyczeń – 23.04.2024 r.

W ubiegły weekend oczy sympatyków klubu były zwrócone głównie na mecz pierwszej drużyny z KKS-em Kalisz. Sprawdzamy jednak, co słychać u naszych wypożyczony Polonistów i przedstawiamy tradycyjny raport.

Mateusz Anklewicz i Grzegorz Ochwat (Drama Zbrosławice)

Nasi zawodnicy nie mogą zaliczyć minionej kolejki do udanych. Drama Zbrosławice w której występują przegrała z MLKS Zniczem Kłobuck 2:0. Mimo takiego rezultatu gracze doczekali się kolejnych minut. Ochwat grał do 70. minuty, natomiast Anklewicz spędził na murawie 75 minut.

Jacek Wuwer (LKS Goczałkowice – Zdrój)

LKS dopisał na swoje konto w minioną sobotę kolejne trzy punkty. Drużyna Łukasza Piszczka pokonała na wyjeździe Lechię Zieloną Górę 2:0. Wuwer rozegrał pełne 90 minut.

Daniel Zieliński, Piotr Topolewski, Dominik Budzik (Pniówek Pawłowice)

Pniówek również ma za sobą zwycięską sobotę. Ekipa z Pawłowic wygrała 2:1 z Wartą Gorzów Wielkopolski. Budzik zagrał w pełnym wymiarze czasowym, Topolewski został zmieniony w przerwie, natomiast Zieliński nie podniósł się z ławki.

Łukasz Piontek (Gwarek Tarnowskie Góry)

Niestety Gwarek przegrał na wyjeździe z Górnikiem Polkowice 2:1. Piontek rozpoczął ten mecz na ławce, ale zameldował się na murawie w 55. minucie.

Eryk Mirus (Sokół Kleczew)

Nasz golkiper rozegrał pełne 90 minut w ostatnim spotkaniu. Niestety Mirusowi nie udało się zachować czystego konta, a jego zespół przegrał u siebie 1:0 z Elaną Toruń.