Raport z wypożyczeń JESIEŃ 2022/2023 – cz.13

W miniony weekend trzecioligowcy zakończyli rundę jesienną sezonu 2022/2023. To ich dotyczy właśnie nasz dzisiejszy raport, w którym przedstawimy ich dokonania w ostatniej kolejce pierwszej części sezonu.

 

3. liga grupa II

Z uwagi na obfite opady śniegu nie doszło do ostatniego w tym roku kalendarzowym meczu z udziałem drużyny Grzegorza Ochwata. KP Starogard Gdański miał w minioną sobotę zagrać z Jarotą Jarocin. Obecnie nie został jeszcze ustalony termin rozegrania zaległego spotkania.

 

3. liga grupa III

Nic nie stanęło na przeszkodzie w rozegraniu meczu Gwarka Tarnowskie Góry ze Stalą Brzeg. Tarnogórzanie pokonali ostatni zespół w tabeli 4:0, a jednym zawodników, który miał swój udział w zachowaniu przez gospodarzy czystego konta był Jakub Trojanowski. Wypożyczony z Polonii Bytom zawodnik rozegrał w sobotę pełne 90 minut, a jego zespół pierwszą część sezonu 2022/2023 zakończył na siódmym miejscu. Nie udało się natomiast zadebiutować w nowym-starym zespole w jesiennych rozgrywkach Denisowi Dudkowi. Młodzieżowca zabrakło w meczowej osiemnastce Polonii Nysa, która przegrała na własnym boisku w ostatnim meczu jesieni w derbach Opolszczyzny z MKS-em Kluczbork 0:1. Beniaminek rok 2022 kończy na dziesiątym miejscu w tabeli.

 

3. liga grupa IV

Wyjazdową porażką 1:5 zakończyła swoje jesienne ligowe zmagania Chełmianka Chełm, a barwach które cały mecz na ławce rezerwowej przesiedział Dominik Brzozowski. Pierwszą część sezonu 2022/2023 zespół naszego bramkarza ukończył na jedenastym miejscu w tabeli.

Wszystkie filmy

bydziehaja.pl

Miejsce na twoją reklamę