Robert Chwastek zawodnikiem Polonii Bytom

31-letni lewonożny skrzydłowy, Robert Chwastek, został dzisiaj nowym zawodnikiem “Królowej Śląska”. W sezonie 2019/2020 zawodnik urodzony w Chorzowie reprezentował zespół Sokoła Ostróda, w barwach którego wywalczył awans do II ligi, notując na swoim koncie 17 występów, dorzucając do tego dorobku dwie bramki. 

 

Robert Chwastek urodził się 11 września 1988 roku w Chorzowie, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w chorzowskich klubach, takich jak Stadion, Józefka, czy też Zandka. W kolejnych latach kariera lewonożnego zawodnika nabrała rozpędu, słynący z dużej szybkości zawodnik reprezentował kluby szczebla centralnego, a były to między innymi Dolcan Ząbki, GKS Bełchatów, Wisła Płock, czy też Gryf Wejherowo. Robert Chwastek na swoim koncie zapisał także 2 występy na szczeblu ekstraklasy, a spotkania te rozegrał w barwach chorzowskiego Ruchu w sezonie 2012/2013.

 

Robert Chwastek w barwach Polonii Bytom występować będzie z numerem 11, a z klubem z Olimpijskiej związał się dwuletnim kontraktem. Zawodnikowi życzymy samych sukcesów w niebiesko-czerwonych barwach! 

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę