Rusza sprzedaż biletów na mecz z rezerwami Lecha!

Ostatni mecz rundy wiosennej Polonia Bytom zagra przed własną publicznością. W sobotę 25 maja Niebiesko – Czerwoni zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań. Uruchamiamy sprzedaż biletów na to spotkanie!

Start przedsprzedaży online

Dziś tj. we wtorek 14 maja, dla posiadaczy kart kibica, w systemie https://bilety.poloniabytom.com.pl/  będzie można kupić wejściówki na kolejny domowy mecz Polonii Bytom w ramach piłkarskiej 2. ligi. Do sprzedaży trafią bilety na sektory A2, B, a także C1. Sektor A1 przeznaczony jest dla wychowanków Akademii Piłkarskiej. Pozostałe wolne miejsca w tym obszarze trafią do puli sprzedaży w tym tygodniu po zakończeniu zapisów. Sprzedaż na sektor C2 uruchomimy także po wyprzedaniu sektora C1.

Sprzedaż biletów online dla osób nie posiadających karty kibica ruszy w środę 15 maja br., od godziny 12:00.

Przedsprzedaż stacjonarna 

Kasa biletowa, przy ul. Piłkarskiej, w której będzie można kupić wejściówki na mecz z rezerwami Lecha osobiście czynna będzie:

  • w czwartek 23 maja  –  16.00 – 19.00
  • w piątek 24 maja – 10.00 – 12.00 oraz 16.00 – 19.00

W dniu meczu kasa biletowa otwarta będzie od 12:00.

__

Zapisy w Akademii

W akademii piłkarskiej trwają zapisy na bilety na mecz z rezerwami Lecha. Zapisy trwają do środy 22 maja do godziny 14:00. Swoje bilety akademia odbierać może w podanych wyżej godzinach otwarcia kasy biletowej. Bilety nieodebrane do czwartku 23 maja do godziny 19:00, w efekcie wrócą do puli ogólnodostępnej.

Dzień meczowy – Pobierz duplikat biletu w wersji papierowej.

Bramy obiektu otwarte zostaną o 13:00. Jeśli bilety zostaną wyprzedane, w kasie biletowej będzie można pobrać jedynie duplikat biletu w wersji papierowej dla posiadaczy wejściówek w wersji mobilnej (na telefonie).

Przypominamy również, że podczas wejścia na obiekt należy posiadać dokument tożsamości potwierdzający dane na bilecie.

Zalecenia w celu usprawnienia wejść na obiekt – KLIKNIJ TUTAJ. 

Do zobaczenia na Piłkarskiej 8!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę