Sparingowe starcie z Pniówkiem już jutro.

Zawodnicy Polonii w odmienionym składzie personalnym, a także z nowym sztabem szkoleniowym we wtorek powrócili do pracy po urlopach. Do rozpoczęcia ligowych rozgrywek pozostały już zaledwie trzy tygodnia, a to oznacza, że czas na pierwsze gry kontrolne z udziałem niebiesko-czerwonych. Pierwszy poważny sprawdzian czeka nas już jutro. Do Bytomia zawita reprezentant III ligi, a więc Pniówek Pawłowice. 

 

Sobotnie spotkanie z Pniówkiem rozegrane zostanie na płycie głównej przy ul. Olimpijskiej 2, początek spotkania zaplanowany został na godzinę 10:00. Zespół z Pawłowic Śląskich poprzednie rozgrywki III ligi zakończył na 8 pozycji w ligowej tabeli, na które złożyło się 49 punktów. Niebiesko-czerwoni w tym roku mierzyli się już z drużyną Pniówka. W zimowym okresie przygotowawczym nasza drużyna wysoko pokonała swojego przeciwnika aż 5:1. Bramki dla Polonii w tym meczu zdobywali Dominik Budzik, Marcin Lachowski, Mariusz Fornalczyk, Piotr Makowski oraz Norbert Bębenek.

Nie będzie to jednak pierwszy sparing dla podopiecznych trenera Kamila Rakoczego po wznowieniu treningów przed sezonem 2019/2020. Niebiesko-czerwoni już dzisiaj o godzinie 17:00 udadzą się do Piotrówki, aby zmierzyć się z miejscowym LZS-em. W dzisiejszej grze kontrolnej wystąpią głównie zawodnicy testowania, a także zawodnicy Akademii Piłkarskiej Polonii Bytom.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Betclic kod: PBO1920