Sponsorzy Dnia Meczowego na dłużej z Polonią

Miło nam poinformować, że właściciele marek: Radex Stal oraz Crazy Food, przedłużyli umowę z Polonią Bytom na rundę wiosenną sezonu 2020/2021, utrzymując status Sponsora Dnia Meczowego.

Współpraca rozpoczęta została z początkiem rundy jesiennej 2020 roku. Poszczególne marki należące do Crazy Food oraz logo Radex Stal mogliście zobaczyć m.in. na dedykowanych bannerach przy ławkach rezerwowych, podczas bloków reklamowych w transmisjach spotkań domowych oraz w komunikacji dotyczącej materiałów przedmeczowych.

Crazy Food to grupa mająca pod sobą 3 marki: Crazy Kebab, Crazy Chicken oraz Crazy Pub. Lokale sponsora Polonii Bytom znajdziecie w Bytomiu Miechowicach: przy ul. Dalekiej 26 oraz przy ul. Bławatkowej 1. W tym trudnym okresie dla gastronomii tym bardziej jesteśmy wdzięczni za wsparcie i gorąco wszystkich fanów niebiesko-czerwonych zachęcamy do wspierania naszego Sponsora poprzez zamówienia z aplikacją Polonii Bytom.

Radex Stal swoje biuro i zakład produkcyjny ma zlokalizowany przy ul. Bernardyńskiej 1 w Bytomiu. W ofercie Sponsora znajdziecie m.in. blachy, wzmocnienia okienne, profile zamknięte czy elementy gięte. Firma oferuje także usługi w postaci m.in. cięcia, profilowania czy gięcia blach.

Umowa przedłużona została do końca sezonu 2020/2021 i poszerzona o obecność na rękawie koszulek meczowych Polonii Bytom w rundzie wiosennej. Dziękujemy za zaufanie i już nie możemy doczekać się wspólnych działań!

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę