Spotkanie I kolejki Haiz IV ligi Sarmacja Będzin – BS Polonia Bytom nie odbędzie się!

Z informacji, które docierają do nas z posiedzenia Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej, zaplanowane na sobotę 11 sierpnia spotkanie I kolejki Haiz IV ligi BKS Sarmacja Będzin – BS Polonia Bytom nie odbędzie się!

Nieoficjalnie sygnały o tym, że sobotnie spotkanie pomiędzy Sarmacją a Polonią Bytom nie dojdzie do skutku, docierały do nas od kilku dni. Dziś natomiast w Katowicach w siedzibie Śląskiego ZPN odbyło się w godzinach popołudniowych posiedzenie Wydziału Gier, po którego zakończeniu otrzymaliśmy informację, iż spotkanie nie dojdzie do skutku.

W tej chwili pozostaje nam czekać na oficjalne pismo z komunikatem ze strony Wydziału Gier Śląskiego ZPN, a także weryfikację wyniku zawodów, która najprawdopodobniej nastąpi dopiero podczas kolejnego posiedzenia komisji. Jako że chwili obecnej nie znamy treści komunikatu, nie możemy poinformować Państwa o powodach odwołania spotkania. Nieoficjalnie wiadomo, że inicjatorem takiego przebiegu wydarzeń była strona gospodarzy sobotniego meczu.

W chwili otrzymania oficjalnego komunikatu niezwłocznie poinformujemy Państwa o jego treści.

Wszystkie filmy

 Polonia Bytom Fanshop

Miejsce na twoją reklamę